Skocz do zawartości

A gdyby licytowac?


Recommended Posts

Na poczatku witam wszystkich, bo to w koncu moj pierwszy post.

Tak sobie przegladam te forum i najbardziej mnie wlasnie interesuja wykonawcy - jakich polecacie, ile to kosztuje...
Tak sobie pomyslalas, a co gdyby licytowac zlecenia? Mysle o internetowej gieldzie wykonawcow i zlecen, gdzie dodatkowo mozna po wykonanym zleceniu oceniac wykonawce. Co myslicie? Ma taki byt szanse?

A moze cos takiego znacie? Bo kurcze moim zdaniem taka systematyka by sie przydala... Za duzo czasu sie traci przegladajac i czytajac tak to wszystko... Ja sama jak tylko znajde chwilke to poszukam i dam znac jak cos.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Na poczatku witam wszystkich, bo to w koncu moj pierwszy post.

Tak sobie przegladam te forum i najbardziej mnie wlasnie interesuja wykonawcy - jakich polecacie, ile to kosztuje...
Tak sobie pomyslalas, a co gdyby licytowac zlecenia? Mysle o internetowej gieldzie wykonawcow i zlecen, gdzie dodatkowo mozna po wykonanym zleceniu oceniac wykonawce. Co myslicie? Ma taki byt szanse?

A moze cos takiego znacie? Bo kurcze moim zdaniem taka systematyka by sie przydala... Za duzo czasu sie traci przegladajac i czytajac tak to wszystko... Ja sama jak tylko znajde chwilke to poszukam i dam znac jak cos.


Siemka.Myślę że obecnie jest rynek wykonawcy i to oni dyktują warunki-niestety.Całuski
Link do komentarza
Licytacja (lub przetarg) to bardzo dobry pomysł jeśli wykonawcy muszą walczyć o klienta. W innym wypadku będzie to przetarg typu: kto zapłaci drożej a nie :kto zaoferuje solidną i tanią ofertę. Patrząc po znajomych widzę, że my boimy się "ryzyka" związanego z budową domu. Łatwiej kupić mieszkanie w bloku (nawet przepłacając) - czujemy się wtedy bezpieczniej - niż zdecydować się na własny dom. Jest taki stereotyp, że dom buduje ten, kto nie ma co zrobić z pieniędzmi. icon_sad.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...