Skocz do zawartości

Jaskółka - Dom na 5-kę


ida.mac

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
Cześć!!
Bardzo mi miło, że ktoś wybrał taki dom jak my. To był jeden z niewielu domów, który pasował na naszą wąską działkę. Wybór tego projektu to najlepsza decyzja jąka podjęliśmy w ostatnim czasie. Już wiele osób przewinęło sie przez nasz dom i wszystkim bez wyjątku się on podobał, dlatego tym bardziej gratuluje wyboru. Budowę zaczęliśmy w marcu(2007r.), a w tym momencie już trwają prace wykończeniowe w środku. (Własnie przywieżli nam piec).

A wracając do Twojego pytania, to zmurowaliśmy dwa boczne okna w salonie, żeby mieć większe możliwości przy urządzaniu, za to okno tarasowe zrobiliśmy trzykwaterowe, balkonowe rozwieralno-uchylne. Zlikwidowalismy okna w spiżarce i garderobie. Łukowe okna u góry zrobiliśmy z dwoma bocznymi szybkami stałymi i drzwiami balkonowymi. Przestrzeń pod schodami zostawilismy otwartą. Planujemy wstawić tam akwarium. Zamontowaliśmy jeszcze jedno okno dachowe, w pokoju gdzie go nie było, bo wydawało się nam ,że jest tam jednak za ciemno. To chyba tyle zmian.

Dom jest naprawdę wspaniały i już nie mogę sie doczekać kiedy w nim zamieszkamy.
Pozdrawiam. Aśka.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam,
my również kupiliśmy projekt Jaskółka. Jesteśmy nim zachwyceni.
Można wiedzieć, jak poradziliście sobie z izolacją tarasów, jakie to są koszty?
Nurtuje nas też kilka innych kwestii. Np. martwimy się, że za tarasem zostanie zbyt mało ogródka, działka ma ok 30 m długości. Jak to wygląda u Państwa? Czy można prosić o przesłanie fotek Waszej Jaskółki? icon_smile.gif adym@tenbit.pl
Pozdrawiam
Link do komentarza
Witajcie

Na początek chciałem powiedzieć, że się ogromnie cieszę, że ktoś jeszcze ma wybrany lub już realizuje ten projekt.
Po drugie to moja małżonka ma na imię też Joanna.
Co do projektu to mamy wersję "lustrzane odbicie".
Jednym z głównych powodów wyboru projektu Jaskółka było również to, że nasza działka nie jest za szeroka.
Jeśli chodzi o zmiany w projekcie to:
- zrezygnowaliśmy z garażu na poczet pokoju.
- w salonie również usunęliśmy okno na "tej długiej" ścianie
- w pom. gospodarczym i garderobie będą luksfery.
- na poddaszu dodaliśmy jedno okno dachowe w pokoju obok łazienki, ale zamieniamy miejsce łazienki tak, aby była w jednym pionie nad łazienką na parterze, zmianie ulegnie wielkość okna z szerokiego na wąskie.
- pomieszczenie, które w oryginale było łazienko na poddaszu chcemy nieco powiększyć, bez drzwi, aby doświetlić schody i korytarz na poddaszu światłem dziennym.
- na parterze w miejscu garażu chcemy wstawić duże okno okrągłe tak jak w projekcie BILBO oraz małe okienko okrągłe w ścianie od wejścia głównego do domu oraz bardzo małe okrągłe pod dachem nad tarasem od strony wejścia.
To chyba ogólnie tak na razie.
Teraz mamy wylane fundamenty i chcemy zrobić jeszcze podmurówkę (jak pogoda pozwoli) , reszta wiosną.

Jeśli to możliwe proszę podesłać parę fotek, aby "pomarzyć" o wnętrzach, na które tak bardzo już tęsknimy icon_smile.gif.
Aha, mam jeszcze pytanie, czy jest jakaś możliwość, aby tę ścianę pomiędzy salonem, a schodami usunąć, tak żeby było wrażenie większej przestrzeni?
Gdyby te zdjęcia nie stanowiły problemu proszę przesłać na ida.mac@wp.pl

Artur
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Witam,
już myślałam, ze nic z tego nie będzie, ale na szczęści udało mi się dostac na forum icon_smile.gif

Tez kupiliśmy Jaskółkę i z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie prac. Dom spełnia nasze oczekiwania w 100% i poza drobnymi zmianami nie będzie większych przeróbek - lazienki jedna nad drugą i duża garderoba zamiast najmniejszego pokoju na poddaszu. Planowaliśmy prace jeszcze w tym roku, ale chyba nic z tego nie bedzie. To co tu przeczytałam, podniosło mnie jednak na duchu i myślę, ze nawet jak zaczniemy na wiosnę to i tak bedzie dobrze.

Pozdrawiam
Ania
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

A tu ciągle cisza...
Szkoda, bo liczyłam, że będzie wymiana poglądów. Właśnie zaczeliśmy chociaż pogoda w Wielkoplsce średnio na jeza.. icon_rolleyes.gif
Jezeli ktoś tu zajrzy, to moze mógłby mi powedzieć ile kosztowały fundamenty?... Prosze, ludzie odezwijcie się icon_smile.gif



Witaj
Co prawda my z zoną nie skończyliśmy fundamentów jeszcze, ale mając na względzie postęp prac jaki wykonalismy, jestesmy dalej niż w połowie fundamentów.
Co do kosztów myślę, że się zamknie w kwocie ok. 24.000zł (materiały + robocizna)
Link do komentarza
24 tysiące??? Jak to możliwe? Nas ta imprezka wyniosła 32 tys. icon_confused.gif Wczoraj zakończyliśmy prace na ten rok, niestety nie zdążyliśmy wylac podbetonu, bo za zimno i grunt przemarzł. Ale przynajmniej kanaliza jest zrobiona icon_lol.gif Właśnie dostaliśmy kredyt, wiec na wiosne prace pójda pełną parą. Już zaczynam się rozglądac za porothermem i wieźbą. U nas za m3 frewna chcą 850zł. Koszmar. W jednym tartaku zrobili mi wycenę i wyszło 8200 icon_eek.gif Więźba, łaty i kontrłaty.

Tu mozna obejrzeć fotki icon_smile.gif

http://www.jaskolkageneralicji.mojabudowa.pl/

Pozdrawiam
Ania
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Budujemy w województwie lubelskim, więc odległość spora. Ku uzupełnieniu podam, że do tej więźby z wykazu w projekcie (ok. 4 tys) trzeba będzie dodać łaty i kontrłaty, których kosztu jeszcze nie znam. Mam nadzieję, ze nie przekroczy 2,5 tys.
A tak przy okazji to te odległości - położenie ma swoje dobre i złe strony. W czerwcu jak nosiłem się z zamiarem kupna pustaków lub czegokolwiek innego z niemiec lub czech, to cena była podawana za materiał + koszt dostawy, przy czym szczecin, poznań, wrocław to ceny transportu symboliczne, a wschodnia ściana to wzrost o nawet 30%. Tak to niestety bywa z tym położeniem. Ale co tam. Dzisiaj przywieźli nam już strop na domek. Teraz czekamy do marcowo-kwietniowego ciepełka, i trzeba myśleć o rozpoczęciu pełną parą. icon_smile.gif

pozdrawiam Artur
Link do komentarza
Rzeczywiście kawałek drogi... My na razie nic nie mozemy kupić, bo nie ma gdzie złożyć. Działka nieogrodzona a teraz za zimno nawet na to. Niektóre hutrownie oferują bezpłatne przechowanie towaru do wiosny i chyba sie skusimy, ale to dopiero za jakies 2 tyg., jak pierwsza transza wpłynie na konto icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Ania
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie temu...
Witam!
Muszę sie pochwalić, że od 2 tygodni mieszkam już w mojej "JASKÓŁCE".
Domek jest cudowny, ciepły i przytulny.
Nie wszystko jeszcze w nim wykończone. Łazienka na dole nie ruszona, schody czekają na stolarza, a elewacja na kolor.
Powoli , powoli i zrobi się wszystko. Ciesze się tym co już jest.
Na pytania dotyczące techniki budowania, izolacji tarasu itp. nie odpowiem, bo się po prostu na tym nie znam.
Nie wiem ile funduszy macie przeznaczone na budowe, ale moje już o około 60 tys. przekroczyły zaplanowany kosztorys, mimo że wszystko było robione systemem gospodarczym. A ile jeszcze zostało do zrobienia?
Domek jednak rekompensuje wszystko.
Muszę jeszcze dodać, że domek jest bardzo przestrzenny i funkcjonalny. Znajomi są nim zachwyceni.
Pozdrawiam wszystkich "Jaskółkowiczów" i życze owocnego budowania.

Ps. Obiecuje przesłać pare fotek, jak tylko znajde więcej czasu.

Pozdrawiam AŚKA
Link do komentarza
Gratulacje za osiągnięty poziom zaawansowania.
Powtórzę po raz kolejny, że jak się czyta lub ogląda jaskółkę na takim etapie jak Wasza to łezka w oku się kręci z pytaniem, kiedy nasza osiągnie taki stan?
Tak czy inaczej bardzo proszę o parę fotek.

PS. Jak macie "puszczoną" kanalizację? Gdyby można, proszę o fotki i komentarz. Jak wygląda temat różnicy poziomów posadzki garażu względem reszty na parterze i poziomu posadzki pokoju nad garażem względem reszty poddasza. Czy jest sens dach nad dwoma tarasami przedłużyć, tak, aby były one zadaszone?

Gorąco pozdrawiam
Link do komentarza
Witam!
Na temat kananlizacji na razie nic nie mogę powiedzieć, bo po prostu nie pamiętam. Jak posprawdzam na zdjęciach to postaram się odezwać. Jeżeli chodzi o posadzki na parterze to w garażu zrobiliśmy stopień. W pokoju nad garażem jest grubiej wylana płyta i zrobiona po prostu grubsza wylewka. Jeśli chodzi o zadaszenie tarasów, za późno zdecydowaliśmy się na przedłużenie i nie było już ono możliwe.

pozdrawiam AŚKA
Wrzucam pare fotek min. pokoju nad garażem. przedpokoju i kuchni. (Troche niedopracowane ale robione w pośpiechu) .

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza
Cytat

Witam!
Na temat kananlizacji na razie nic nie mogę powiedzieć, bo po prostu nie pamiętam. Jak posprawdzam na zdjęciach to postaram się odezwać. Jeżeli chodzi o posadzki na parterze to w garażu zrobiliśmy stopień. W pokoju nad garażem jest grubiej wylana płyta i zrobiona po prostu grubsza wylewka. Jeśli chodzi o zadaszenie tarasów, za późno zdecydowaliśmy się na przedłużenie i nie było już ono możliwe.

pozdrawiam AŚKA
Wrzucam pare fotek min. pokoju nad garażem. przedpokoju i kuchni. (Troche niedopracowane ale robione w pośpiechu) .




Pani Asiu!
Mam ogromną prośbę o zamieszczenie większej ilości zdjęć - domu Jaskółka i pomieszczeń znajdujących się w nim, lub przesłanie na mój adres mailowy anixter@poczta.fm. Posiadam ten sam projekt lecz budowę rozpoczynam w tym roku w czerwcu, więc mało czasu mam na zmiany. Planuję zrobić większe okno w kuchni, większą spiżarnię i od frontu zamiast pokoiku dużą łazienkę z suszarnią. Do kotłowni drzwi od zewnątrz i przejście do garażu z wiatrołapu. Na górze chciałabym połączyć pokoik z którego jest wyście na balkon z łazienką aby był większy ale nie wiem czy się uda ze względu na uskok, a pokoik który jest dalej ze skosem przerobiłabym na łazienkę. Chody chciałabym aby były bez luki – tylko całe pełne. Pomysłów i zmian mam masę lecz jak nie widzi się pomieszczeń na żywo to trudno jest z papierowym projektem zaplanować realne zmiany.
Z góry dziękuje
Pozdrawiam
Link do komentarza
Cytat

W pełni się zgadzam. Powiem więcej, oglądanie zdjęć Jaskółki, to czysta przyjemność - uczta duchowa icon_biggrin.gif, zwłaszcza dla tych, a takich jest większość, którzy rozpoczęli lub za chwilę rozpoczynają budowę. icon_smile.gif

Artur



Witam!
A może, ktoś z Państwa wie, gdzie szukać zdjęć z realicacji projektu "Jaskółka " z Pracowni Dom na 5-kę?
Na jakich stronach www? Czytałam, że powyżej 20 osób zakupiło projekt ale widocznie nie chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi właścicielami .
Link do komentarza
Wklejam raz jeszcze swój post, bo coś go nie widzę:

witajcie Drodzy Jaskółkowicze !!!
my również jesteśmy w trakcie wykończenia Jaskółki. Budowę rozpoczeliśmy w 2006 roku, powoli dom nabiera charakteru. Również na etapie adaptacyjnym dokonalismy kilku zmian, spotkaliśmy się z architektem Jaskółki Panem Pawłem Piątką (przemiły, młody człowiek).
Ze zmian, jakie dokonaliśmy to:
- wybraliśmy projekt lustrzane odbicie
- w kotłowni oprócz okna zrobiliśmy drzwi wyjściowe
- zrezygnowaliśmy z wyjścia na taras z kuchni
- w gabinecie na parterze zrobiliśmy jeszcze jedno okno,
- powiększyliśmy odrobinę spiżarkę kosztem łązienki
- pokój nad garażem powiększyliśmy kosztem tarasu, który stał się raczej balkonem


I to chyba wszystko ze zmian.
Tydzień temu fachowiec ukończył dolną łązienkę (płytki i mozaika), czekamy na meble łązienkowe.
Są również drzwi wewnętrzne.
W przyszłym tygodniu będą wylewane dolne tarasy.

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą doświadczeń i przesłaniem (otrzymaniem) zdjęć z realizacji napisz proszę. Mam nadzieję, że się odezwiesz.
Pozdrawiam
Joanna
Link do komentarza
Cytat

Wklejam raz jeszcze swój post, bo coś go nie widzę:

witajcie Drodzy Jaskółkowicze !!!
my również jesteśmy w trakcie wykończenia Jaskółki. Budowę rozpoczeliśmy w 2006 roku, powoli dom nabiera charakteru. Również na etapie adaptacyjnym dokonalismy kilku zmian, spotkaliśmy się z architektem Jaskółki Panem Pawłem Piątką (przemiły, młody człowiek).
Ze zmian, jakie dokonaliśmy to:
- wybraliśmy projekt lustrzane odbicie
- w kotłowni oprócz okna zrobiliśmy drzwi wyjściowe
- zrezygnowaliśmy z wyjścia na taras z kuchni
- w gabinecie na parterze zrobiliśmy jeszcze jedno okno,
- powiększyliśmy odrobinę spiżarkę kosztem łązienki
- pokój nad garażem powiększyliśmy kosztem tarasu, który stał się raczej balkonem


I to chyba wszystko ze zmian.
Tydzień temu fachowiec ukończył dolną łązienkę (płytki i mozaika), czekamy na meble łązienkowe.
Są również drzwi wewnętrzne.
W przyszłym tygodniu będą wylewane dolne tarasy.

Jeśli jesteś zainteresowany wymianą doświadczeń i przesłaniem (otrzymaniem) zdjęć z realizacji napisz proszę. Mam nadzieję, że się odezwiesz.
Pozdrawiam
Joanna




Pani Asiu !
Ja jestem bardzo zainteresowana zdjęciami proszę przesłać na mój adres mailowy anixter@poczta.fm czekam niecierpliwie i z góry dziękuję.
Anna R.
Link do komentarza
Witam wszystkich serdecznie.
My jesteśmy zainteresowani projektem Jaskółka II
http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...i_-_dom_na_5tke
Może ktoś realizuje tą budowę i chciałby sie podzielić wrażeniami, zdjęciami itp.
My na razie jesteśmy na etapie załatwiania dokumentów i nie możemy się doczekać lata, kiedy ruszy budowa.
icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Pani Asiu !
Ja jestem bardzo zainteresowana zdjęciami proszę przesłać na mój adres mailowy anixter@poczta.fm czekam niecierpliwie i z góry dziękuję.
Anna R.




Zapraszam na bloga, który prowadzę na stronie internetowej pracowni IGN pod nazwą jaskolka555.
Joanna
Link do komentarza
Cytat

Zapraszam na bloga, który prowadzę na stronie internetowej pracowni IGN pod nazwą jaskolka555.
Joanna



Witam!
Dziękuję za info.
Kilka tygonie temu znalazłam tą strone IGN i widziałam wszystkie zdjęcia zamieszczone przez Panią, choć nie wiedziałam że to Pani domek.icon_smile.gif
Raczej chodziło mi o zdjęcia pomieszczeń (garażu, kotłowni, pokoi i łazienek), a na w/w stronie IGN są zamieszczone przez Panią zdjęcia budynku w stanie surowym (etapy budowy).
Ja z mężem planuję szereg zmian, które zajdą w środku domu nie na zewnątrz i dlatego tak mi liczyłam na zdjęcia ze środka domu. Mój adres anixter@poczta.fm
Link do komentarza
Cytat

Witam!
Dziękuję za info.
Kilka tygonie temu znalazłam tą strone IGN i widziałam wszystkie zdjęcia zamieszczone przez Panią, choć nie wiedziałam że to Pani domek.icon_smile.gif
Raczej chodziło mi o zdjęcia pomieszczeń (garażu, kotłowni, pokoi i łazienek), a na w/w stronie IGN są zamieszczone przez Panią zdjęcia budynku w stanie surowym (etapy budowy).
Ja z mężem planuję szereg zmian, które zajdą w środku domu nie na zewnątrz i dlatego tak mi liczyłam na zdjęcia ze środka domu. Mój adres anixter@poczta.fm





witam
jak tylko znajdę czas uaktualnię fotki na blogu. Mam nadzieję, że odnajdzie w nich Pani swój domek icon_smile.gif)
Link do komentarza
Witam
Korzystając z kilku dni jako - takiej pogody wreszcie mamy wybudowaną ścianę fundamentową.
Hurraaaa
Wyszła trochę wysoka, bo w części garażowej-kotłownia na ok. 120cm, a w pozostałych pomieszczeniach ok. 140cm!.
Teraz myślę nad izolacją p.wilgociową i termiczną.
Wszystko wskazuje na to, że zastosuję:
HYDROIZOLACJA
1. Botazit BE 901 jako warstwa gruntująca - od zewnątrz i wewnątrz
2. Botazit BE 90 jako warstwa uszczelniająca (dwukrotna warstwa) - od zewnątrz i wewnątrz
3. Botazit BM - bitumiczna powłoka grubowarstwowa dwuskładnikowa z wypełnieniem polistyrenowy -od zewnątrz i wewnątrz
TERMOIZOLACJA
1. Płyty styrodur o grubości 5cm - od zewnątrz

teraz cholera czekam na kilka dni ciepłych, aby to mogło przeschnąć i wykonać te prace
jestem niecierpliwy icon_smile.gif
co sądzicie o moim planie hydro i termo izolacji ściany fundamentowej?
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam Inwestorów icon_smile.gif
Ida.mac chyba się doczekaliśmy końca zimy icon_biggrin.gif Trzeba troche ożywić to nasze forum icon_lol.gif na pocieszenie powiem Wam, ze u konkurencji (czytaj: murator) icon_cool.gif też jakoś spokojnie ostatnio...
A u nas prace murarskie zakończone!!! Za tydzień wchodzi dekarz, potem ścianki działowe i elektryk i tynki. Chcemy gispowe, bo liczymy, ze ominie nas gipsowanie... Wiecie czy to prawda? Jakie gipsowe sa dobre? Czekam na opinie znawców tematu icon_lol.gif

pozdrawiam

p.s. Mamy jeszcze jednych jaskółkowych icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Witam, moja Jaskółka na razie tylko w sferze marzeń, ale cieszę się, że Wy już realizujecie swoje.
Ida.mac - jak idą prace? Czy mogę nieśmiało zapytać, gdzie dokładniej się budujecie? Jestem ze Świdnika (mam nadzieję, że jak już powstanie mój dom to będzie jedyny w okolicy icon_lol.gif )
Jeśli oczywiście można, to chętnie obejrzałabym budowę chociaż z daleka.

Powodzenia i wytrwałości dla wszyskich.
ella

P.S. Czy kosztorys 140 tys. netto za stan surowy nie jest nie co zaniżony??
Link do komentarza
Witam
Nasza Jaskółka powstaje w Biłgoraju.
Na dzisiaj zrobioną mamy hydraulikę w piachu i w poniedziałek został zalany podbeton icon_smile.gif.
Teraz deszcz podlewa go aby dobrze związał.
Około środy w przyszłym tygodniu mam mieć "podstawione" palety z cegłami na beton i tylko wszystko gotowe, aby murować parter
Ale z tym już jest gorzej.
Może jakos tam będzie
Co do tych 140 tys zł to ważne są ceny materiałów jakie i po ile kupisz i czy nie zedrą z Ciebie fachowcy za robotę.
Link do komentarza
Ja to chyba nie umiem tego forum obsłuzyć icon_sad.gif
Wysłałam dwa posty, ale jakoś nie dotarły... Jesli mogę sie wypowiedzieć w kwestii 140 tysięcy na stan surowy zamknięty. Jako szczęśliwa posiadaczka stanu surowego bez dachu, czarno to widzę. Na dzień dzisiejszy zamknięty to jakieś 160-170 tys...
Oczywiście wszystko zależy gdzie kto kupuje i za ile, no i własnej pracy a ile zleconej. My wszystko zlecaliśmy, materiały kupione w dobrych cenach i zaczęlismy jesienią.
Ale przez tą pi..pi...pi... pogodę robota stoi. Ale za to jak ruszy to zkopyta icon_lol.gif
Mam nadzieje, że to prawda o tych upałach... Juz nie mogę sie odczekać, jak se grilla na działce rozpalę icon_cool.gif

p.s. Ida.mac - uszy do góry icon_smile.gif nam tez się plącze, ale jakoś to bedzie !!
Link do komentarza
Witam
Jestem dzisiaj po rozmowie z majstrem.
Do końca tygodnia mam dokupić stali na podciagi, desek 1,5 cala na szalunki podciągów, cement do murowania.
W czwartek będzie dostawa cegieł wentylacyjnych, przyjechał komin Schiedel, folia hydroizolacyjna pod ściany i inne pierdoły.
W poniedziałek 28 obiecał majster zacząć murowanie - oby !!!! icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
Witam serdecznie jaskólkowiczów icon_smile.gif
Cytat

My jesteśmy zainteresowani projektem Jaskółka II
http://projekty.budujemydom.pl/projekty.ph...i_-_dom_na_5tke
Może ktoś realizuje tą budowę i chciałby sie podzielić wrażeniami, zdjęciami itp.
My na razie jesteśmy na etapie załatwiania dokumentów i nie możemy się doczekać lata, kiedy ruszy budowa.
icon_smile.gif


Witam, my również jesteśmy zainteresowani projektem jaskółkaII, jeszcze nie zaczeliśmy budowy ale mamy nadzieje że to nastąpi już niedługo. A tutaj planujemy dzielic się postępami z realizacji budowy naszej wymarzonej jaskółki http://www.jaskolka2.mojabudowa.pl/
Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
Witamy wszystkich cieplutko!
My także zakochaliśmy się w tym projekcie. Już go kupiliśmy i teraz czekamy z niecierpliwością na koniec "papierologii".
Nie wiemy jak w Waszym przypadku, ale dla nas to jest koszmar i aż boimy się myśleć co będzie jak ruszy budowa?
Ale jak tak dalej pójdzie to pewnie dopiero w przyszłym roku ..... ;(

pozdrawiamy fanów najpiękniejszego projektu !
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
witam.my tez zakupilismy własnie projekt jaskółka.własnie trwa jego adaptacja...mamy nadzieje ze bedziemy mogli liczyc na rady i wskazówki...wszyscy juz jestescie od nas "mądrzejsi" w temacie :). bedziemy budowac w woj świętokrzyskim.może ktoś z Was buduje w okolicy?Oczywiscie jeśli ktoś mógłby przesłać więcej fotek będziemy wdzięczni....
pozdrawiamy wszytkich!!!
Link do komentarza
bardzo fajny domek i na wąskiej działce się mieści - a ja takowa posiadam icon_smile.gif
w sumie zdecydowałem się na projekt domku HG-C1 ale teraz jak poczytałem o jaskółce to powiem że ma cos w sobie icon_smile.gif jest wiekszy od HG-C1 i bardziej rozbudowany ale co do kosztów budowy to raczej wielkich różnić byc nie powinno

Brak obrazka

Brak obrazka

Brak obrazka

co sądzicie o tym projekcie ???
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
  • 3 tygodnie temu...
[witam
rzeczywiscie nikt nie chce nic pisać o swoich postępach w budowaniu...chyba juz wszyscy zamieszkali w swych pieknych domkach i zapomnieli ze są tacy co czekają na rady i wskazówki icon_smile.gif))
my na dniach mamy dostac pozwolenie na budowę/mam prosbę czy mozna zamiescis wiecej fotek albo przeslać na moj e-mail pkasiunia@interia.pl ....ida.mac pisalas ze twoja jaskółka jest w biłgoraju a może była by sznasa byśmy mogli ją zobaczyć z mężem-co prawda jest to od nas kawałek bo budować bedziemy w świętokrzyskim ale zawsze to ma sie lepsze wyobrazenie jak juz sie widzi gotowy domek.bardzo prosze o kontakt.pozdrawiam wszytkich .Kasia
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...