Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Lista Osób Letka 2019

Recommended Posts

3 godziny temu, bajbaga napisał:

Ośrodek (cały) klepnięty.

Teraz negocjuję płatności za pobyt.

W zasadzie wszystkie i wszystkich życzenia zostaną spełnione.

Zaliczkę wpłacę w przyszłym tygodniu - tak jak zwykle, rozliczamy się na miejscu. 

Rysiu!!! Jesteś wielki😎😎😎

Piękne Panie, Przystojni Panowie i Wy Dzieci. :icon_lol:

Ostatnia chwila (do końca tygodnia) aby zrezygnować lub się dopisać do noclegów.

Od niedzieli tak czy siak trzeba będzie ponieść koszt wynajmu dla zarezerwowanych noclegów. 

1 godzinę temu, coolibeer napisał:

Autokar przyjedzie i zawiezie ten sam co rok temu cieszycie się? ;)

Cieszymy chociaż nie jechaliśmy nim w zeszłym roku :D

1 godzinę temu, bajbaga napisał:

Piękne Panie, Przystojni Panowie i Wy Dzieci. :icon_lol:

Ostatnia chwila (do końca tygodnia) aby zrezygnować lub się dopisać do noclegów.

Od niedzieli tak czy siak trzeba będzie ponieść koszt wynajmu dla zarezerwowanych noclegów. 

Rozumiem,na razie wnuczka zdrowa więc chyba będzie dobrze,będziemy nocować.....gorzej że muszę z nią siedzieć dzień w dzień w domu :icon_razz:

6 godzin temu, Buster napisał:

na razie wnuczka zdrowa więc chyba będzie dobrze,będziemy nocować.....gorzej że muszę z nią siedzieć dzień w dzień w domu :icon_razz:

Nie poszła do "skażonego" przedszkola?

Dobry wybór.

Bardzo dobry wybór!

:)

24 minuty temu, bobiczek napisał:

Nie poszła do "skażonego" przedszkola?

Dobry wybór.

Bardzo dobry wybór!

:)

No nie poszła w związku z czym okupuje komputer a ja nie mam do niego dostępu.Ale obok być muszę żeby nie dostały się treści niedozwolone....

7 godzin temu, coolibeer napisał:

A ty Buster jak ostatecznie się zdeklarowałeś?

że do niedzieli zdecyduję ale na razie jest ok

• 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Moje grzyby moga byc uprawiane tylko na dzialce. W domu mam za duzo kaktusow i innych doniczkowych .   "A kiedy sadzić grzybnię grzybów leśnych? Zależnie od gatunku popatrzmy w atlasie grzybów lub internecie. W wypadku każdego rodzaju grzyba wygląda to trochę inaczej. Parę akapitów wyżej opisaliśmy kilka przypadków. Niemniej w myśl ogólnej zasady zalecamy zawsze wiosnę – da to czas naszej szczepionce, by przygotowała się do zimy."   No wlasnie, to znaczy chyba jednak, ze w gre wchodzi tylko grzybnia ze sklepu, bo w lesie nie bedzie wiosna grzybow zarodnikowych do produkcji grzybni. Zebym tylko jeszcze wiedziala, co, gdzie i kiedy bede robic... Tak, czy owak, po kazdym czyszczeniu grzybow, zakopuje resztki w roznych miejscach. Tylko potem nie bardzo pamietam, w ktorym dokladnie - zupelnie, jak wiewiorki z zoledziami . Roznica polega na tym, ze mam mnostwo malych debow, a z grzybami troche gorzej .  
    • https://www.zabrzezsm.pl/informacja-dot-uruchomienia-sygnalu-cyfrowego.html
    • https://budujemytutaj.pl/grzyby-lesne-w-domu-i-ogrodzie/
    • Swietna instrukcja  , dzieki wielkie. I wniosek - jak sie chce cos miec, to najpewniejszym sposobem jest zrobienie tego wlasnorecznie . Mam nadzieje, ze jesli zagrzybie tej jesieni, to mrozy zimowe mlodej i wrazliwej grzybni nie zaszkodza. Zrobie jej zreszta kolderke z grubej warstwy mchu. A moze zrobic to na wiosne ? Jesli grzybnia potrzebuje kilku miesiecy, zeby dojrzec, to na przyszla jesien bylaby gotowa. Ale skad wiosna wezme grzybowe kapelusze ? Moge jeszcze kupic grzybnie w sklepie ogrodniczym. Ale to juz nie to...   Jak widac, drozdze sa dobre na wszystko. Robilam z nich oprysk na pomidory: mleko i woda w rownych proporcjach, plus drozdze i cukier. Mniam, mniam. Niestety, nie moglam ich czesto dogladac i ewentualnie dopryskac, ale mikstura byla skuteczna. 
    • Ja mam informacje lokalne, u nas zaniechali azartu ze dwadzieścia lat temu. Bo to tylko zbędne koszty. Za to w każdym bloku są linie co najmniej kilku dostawców sygnału i netu, można sobie ofertę wybierać. A to co piszą na elektrodzie to zwykła niegospodarność i nie wiem czy to prawda. 
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...