Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

3 godziny temu, bajbaga napisał:

Ośrodek (cały) klepnięty.

Teraz negocjuję płatności za pobyt.

W zasadzie wszystkie i wszystkich życzenia zostaną spełnione.

Zaliczkę wpłacę w przyszłym tygodniu - tak jak zwykle, rozliczamy się na miejscu. 

Rysiu!!! Jesteś wielki😎😎😎

5 godzin temu, bajbaga napisał:

Rezygnacja z rezygnacji - wraca na listę :yahoo:

Cieszynianka odbierze gacie od zrezygnowanej zarezerwowanej hehe

Dnia 27.04.2019 o 14:21, daggulka napisał:

O widzisz , jakby Xavier jechał, a mój Marcin jednak nie zdołał, to może bym się z Xavierem zabrała :scratching:

Wstąpcie po mnie! :)

19 godzin temu, retrofood napisał:

adama_mk nikt nie powiadomił?

jak będzie Adam to może się zmuszę Was nawiedzić :)

Chyba że mnie ściągniesz swoim magicznym napojem :)

Edytowano przez an-bud (zobacz historię edycji)

6 godzin temu, an-bud napisał:

To mnie też :) DOPISAĆ !

Pozdro z deszczowej Pragi

No nie trzeba było tak od razu jak dzwoniłem?

1 godzinę temu, bobiczek napisał:

Gdzie?

Wyskrobał na bakburcie :icon_lol:

Zdecydowanie TAK!!

Popieram Ewę!!!!

🥰😆🥰😃

Piękne Panie, Przystojni Panowie i Wy Dzieci. :icon_lol:

Ostatnia chwila (do końca tygodnia) aby zrezygnować lub się dopisać do noclegów.

Od niedzieli tak czy siak trzeba będzie ponieść koszt wynajmu dla zarezerwowanych noclegów. 

1 godzinę temu, coolibeer napisał:

Autokar przyjedzie i zawiezie ten sam co rok temu cieszycie się? ;)

Cieszymy chociaż nie jechaliśmy nim w zeszłym roku :D

1 godzinę temu, bajbaga napisał:

Piękne Panie, Przystojni Panowie i Wy Dzieci. :icon_lol:

Ostatnia chwila (do końca tygodnia) aby zrezygnować lub się dopisać do noclegów.

Od niedzieli tak czy siak trzeba będzie ponieść koszt wynajmu dla zarezerwowanych noclegów. 

Rozumiem,na razie wnuczka zdrowa więc chyba będzie dobrze,będziemy nocować.....gorzej że muszę z nią siedzieć dzień w dzień w domu :icon_razz:

No ja też się tym razem cieszę z autokaru baaaaardzo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

6 godzin temu, Buster napisał:

na razie wnuczka zdrowa więc chyba będzie dobrze,będziemy nocować.....gorzej że muszę z nią siedzieć dzień w dzień w domu :icon_razz:

Nie poszła do "skażonego" przedszkola?

Dobry wybór.

Bardzo dobry wybór!

:)

24 minuty temu, bobiczek napisał:

Nie poszła do "skażonego" przedszkola?

Dobry wybór.

Bardzo dobry wybór!

:)

No nie poszła w związku z czym okupuje komputer a ja nie mam do niego dostępu.Ale obok być muszę żeby nie dostały się treści niedozwolone....

7 godzin temu, coolibeer napisał:

A ty Buster jak ostatecznie się zdeklarowałeś?

że do niedzieli zdecyduję ale na razie jest ok

Przed chwilą, daggulka napisał:

Łomatko ... ależ ekipa ... będzie się działo :icon_mrgreen:

To już jutro :icon_biggrin:

Się rozpisali na dzień przed a jeszcze tydzień temu nic się nie dało ustalić ;)

OOooooj tam ... bo ja tydzień temu nie wiedziałam, czy pojedziemy ... ale teraz już wiem :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• JA również uważam że plamy nie wskazują na przeciek membrany. Wygląda to na typowe zjawisko wykraplania sie pary wodnej. Nie musisz się niczego obawiac. Wykonasz izolacje poddasza z folią paroizolacyjną od środka i zjawisko zniknie.  Polecam natomiast zastosowanie jako izolacji hydrofobizowanej wełny skalnej TOPROCK SUPER +SUPERROCK  ktore zostały zabezpieczone dodatkowo w procesie produkcyjnym przed wilgocią.  www.rockwool.pl/produkty/toprock-super www.rockwool.pl/produkty/superrock 
    • Witam, z żoną mamy kupiony projekt: https://www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-malinowkach-2-m16021fa4e5575 Ogrzewanie będzie podłogowe raczej w całym domu + grzejniki w łazienkach. Teraz mamy problem z wyborem rodzaju ogrzewania. Pierwsze to ogrzewanie gazowe z butli przydomowej ( ziemnego w okolicy brak),  i teraz czy kupić butlę samemu, czy dzierżawić od dostawcy gazu, przyjmując jego warunki do do płatności za gaz. Drugi rodzaj to kocioł na ekogroszek/pellet. Oczywiście do tego zasobnik na wodę. Nie możemy się zdecydować, którą opcję wybrać. Poczytałem na tym forum już trochę, ale może jeszcze za mało. Wiem, że dużo zależy od ocieplenia budynku.  Czy ktoś może mi coś doradzić, czy to raczej wróżenie z fusów w tym momencie? Pozdrawiam, Mateusz.
    • Da Ci tyle że będziesz miał mniejsze straty przez strop i wówczas nie będziez niepotrzebnie dogrzewał nieużytkowego strychu. Jeżeli natomiast chciałbyś z kolei żeby w pomieszczeniu stryszku panowały wyższe zimą a niższe latem temperatury niż na zewnątrz to wówczas spokojnie możesz dołożyć izolacje między krokwie. 
    • Zapraszamy na webinarium z zakresu funkcjonalności i użycia platformy BIMobject w oprogramowaniu Revit i ArchiCAD przy wykorzystaniu produktów King Klinker. Kiedy: 28 listopada 2019, 11:00 Gdzie: Online Rejestracja: https://bit.ly/36tB7UZ Agenda: 1. Charakterystyka platformy BIMobject 2. Charakterystyka firmy i oferty King Klinker 3. ArchiCAD: - pobieranie obiektów firmy King Klinker z portalu BIMobject, tworzenie zestawień tych produktów oraz importowanie ich do projektu w programie ArchiCAD - użycie obiektów w ArchiCAD na dwa sposoby: jako Wall Accessory oraz w postaci niezależnego obiektu - prezentacja możliwości edycji obiektów: zmiana serii kolorystycznej, edycja warstw ściany, edycja widoku 2D oraz 3D - tworzenie zestawień dla produktów użytych w projekcie 4. Revit: - pobieranie obiektów firmy King Klinker z portalu BIMobject oraz importowanie ich do projektu w programie Revit - przedstawienie użycia obiektów w Revit - prezentacja możliwości edycji obiektów: zmiana serii kolorystycznej, edycja warstw ściany, edycja widoku 2D oraz 3D - sposoby prezentacji graficznej produktów King Klinker na arkuszu 5. Wasze pytania
    • Nie wiem, czy tam ma się co zapchać, poza syfonami w domu i ewentualnymi kolankami. Myślę, że spadki są już tak przewidziane, że sam odpływ z budynku nie ma prawa się zapchać. "Zapchać" może się jedynie złoże. Poza tym odpływ nieczystości do oczyszczalni można zrealizować mechanicznie a nie grawitacyjnie. Mówię o oczyszczalni z drenażem rozsączającym. Nasz redakcyjny Kolega Janusz miał taki przypadek. Napisał nawet reportaż z "reanimacji". Zapraszam do ciekawej lektury. https://budujemydom.pl/budowlane-abc/remonty-i-modernizacje/a/23675-remont-oczyszczalni-sciekow-z-drenazem-rozsaczajacym-krok-po-kroku.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...