Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Hurtownia budowlana: Szal Arkadiusz - sklep wielobranżowy

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No i kupiła. Gdyż presja była. Matryca zryta. Szybka kobita.  
    • I to jest głos pocieszający - nie wykluczone, że tak będzie... Beton będzie wiązał dłużej, potem powoli wyschnie i będzie OK!!!       Następny???
    • No ja mam nadzieję W ogóle zabłysnęłam, chłopaki ... blondyna jak nic. Słuchajcie tego.   Se pomyślałam ... a, uj tam - wezmę se toto w 10 rat allegro 0%, a z premii świątecznej kupię za gotówę pralkę i telewizor, bo na tym nie da się już nic oglądać. Jak pomyślała tak zrobiła - raczej postarała się zrobić. Tak więc zaznaczę, ze nigdy nic w raty nie brałam na allegro. W ogóle boję się rat i innych zobowiązań i z reguły nic nie biere, ale tutaj ... 0%, dlaczegóż nie? Kliknęłam zapłać w ratach, wyskoczył wniosek kredytowy ... srylion pierdół, wypełniłam, decyzja pozytywna i info, że trzeba poczekać na uruchomienie kredytu. No i bosko. Poczekałam chwilę, włażę na ofertę lapka - a ona tam nadal wisi jako aktywna do sprzedaży. Se myślę -kuuuuuźwa ... no przecież nie może chyba tak być, bo ktoś może sprzątnąć... i myślenia ciąg dalszy — ja ją chyba miałam kliknąć na "kup teraz". Jak pomyślała, tak zrobiła ... kliknęła i zasiadła dumna z siebie, że już wszystko ok. Nie mija godzina, dzwoni do mnie facet z tego banku i mówi, że niestety decyzja ratalna została odrzucona, ponieważ towaru nie ma już w ofercie. Ja mu mówię: jak to nie ma? przeciw osobiście kuźwa kliknęłam "kup teraz". A on mi na to, że miałam nie klikać, bo to oni mieli załatwić po przyznaniu kasy. Zapadło niezręczne milczenie. I ja mówię: i co teraz? A on mi, że nic nie zrobię, mogę od nich wziąć normalny kredyt tylko bo tamta umowa wygasła. Boooosssssko. Gwiazda Daga - obyta we wszechmiar - zabłysnęła niczym czubek (dosłownie) na bożonarodzeniowej choince No ale skąd ja mogłam wiedzieć, żeby nie klikać? No nic ... teraz pożyczka oprocentowana czekoladą od świeżo pracującej córy, jak wpłynie premia to jej oddam  
    • Proszę o pomoc. Z uwagi na zużycie i nieprawidłowości przy działaniu mojej obecnej baterii wannowej Ideal standard A4604AA chciałbym ją wymienić samodzielnie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej baterii i montażu? Chciałbym kupić np taką https://www.sklepbaterie.pl/p/33582/hansgrohe-71400000   Załączam poglądowo zdjęcia obecnej baterii po demontażu.   Z góry dziękuję za pomoc dla chcącego się nauczyć laika :-)
    • Witam. Zapewne temat się już przewijał. Ale zapytam raz jeszcze. Kupuje dom od dewelopera. Zastosowane będzie ogrzewanie wodne podłogowe, zasilane kotłem elektrycznym kospela 4kw. Kocioł ma być dwufunkcyjny i podgrzewać także cwu. Z tego co wiem cwu ma być ogrzewana przeplywowo więc chyba bez żadnego zasobnika ? dom parterowy 108m Pytanie mam następujące. Czy ten kocioł będzie wystarczający ?  Jakie będzie średnie  zużycie prądu ? Czy rachunki będą bardzo wysokie ?  Nadmiernie że chcemy założyć instalację fotowoltaiczna która miała by pokryć zapotrzebowanie tego kotła na energie.  Dom też izolowany jest dość dobrze. Styropian 20cm plus wełna 30cm na stropie. Okna trzyszybowe.   
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...