Skocz do zawartości

Historia edycji

baniol271

baniol271

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,  jeśli ktoś chciałby jeszcze doradzić to proszę.  Obecnie nie wiem jak mam postąpić.  Obecnie zależy nam na tym by hak najszybciej się wprowadzić bo bardzo długo nie mamy swojego własnego kąta.  Zakładając wyrzucenie obecnej firmy pojawia się kłopot kto pracę mógłby dokończyć.  Znaleźć wykonawcę z dnia na dzień,  który do tego był dobry i sensowny kosztowo graniczy z cudem.  No i jak rozliczyć obecne pracę?  Czy ta podłogę należy obecnie zerwać i położyć na nowo,  przy czym nie płacić firmie za nią?  Płyty zostawić i puścić elektryke?  Mam kompletny mętlik. 

baniol271

baniol271

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,  jeśli ktoś chciałby jeszcze doradzić to proszę.  Obecnie nie wiem jak mam postąpić.  Obecnie zależy nam na tym by hak najszybciej się wprowadzić bo bardzo długo nie mamy swojego własnego kąta.  Zakładając wyrzucenie obecnej firmy pojawia się kłopot kto pracę mógłby dokończyć.  Znaleźć wykonawcę x śnią na dzień,  który do tego był dobry i sensowny kosztowo graniczy z cudem.  Do jak rozliczyć obecne pracę?  Czy ta podłogę należy obecnie zerwać i położyć na nowo,  przy czym nie płacić firmie za nią?  Płyty zostawić i puścić elektryke?  Mam kompletny mętlik. 

baniol271

baniol271

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi,  jeśli oraz chciałby jeszcze doradzić to proszę.  Obecnie nie wiem jak mam postąpić.  Obecnie zależy nam na tym by hak najszybciej się wprowadzić bo bardzo długo nie mamy swojego własnego kąta.  Zakładając wyrzucenie obecnej firmy pojawia się kłopot kto pracę mógłby dokończyć.  Znaleźć wykonawcę x śnią na dzień,  który do tego był dobry i sensowny kosztowo graniczy z cudem.  Do jak rozliczyć obecne pracę?  Czy ta podłogę należy obecnie zerwać i położyć na nowo,  przy czym nie płacić firmie za nią?  Płyty zostawić i puścić elektryke?  Mam kompletny mętlik. 

×
×
  • Utwórz nowe...