Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
michal_85

Remont podłogi w 100 letnim domu

Recommended Posts

Powiem im by dodali te włókna pp i plastyfikator bo i tak sucha mieszankę będą mieli z betoniarni i jazda w betoniarce . Też tak myślałem by dać pod piecyk tą siatkę. Jedno mam z głowy teraz muszę pomyśleć jak ten piecyk po kaflach przewieść by mieć nie uszkodzic . Jakoś to mam nadzieję że rozkminie .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• mhtyl - czy autorka zapytała "jak wykonać wiatę"? Nie. Zapytała, kto by jej zbudował. Czyli nie planuje robić tego sama. A tym samym musi liczyć się z kosztami robocizny a nie tylko materiału.  Ja też tego bym nie zrobiła - ani nie mam narzędzi, ani samochodu do wożenia długich dech, ani miejsca na działce, by rozłożyć się z materiałem, ani nikogo do pomocy.    Na jakiej podstawie oceniasz z góry możliwości nabywcze autorki zapytania?   Jeśli bym szukała aluminiowej wiaty/pergoli, to ta oferta by mnie zainteresowała. Mam porównanie z cenami takich pergoli, bo na targach jestem co roku i kilka lat temu, gdy to była nowość (system zadaszenia z materiału sterowany elektrycznie, żaluzjowe ścianki), ceny były trzykrotnie wyższe. Kombinowałam z moim wykonawcą jak zrobić to taniej, ale aby utrzymać wysoki poziom estetyczny i techniczny nijak nie byliśmy w stanie wycenić poniżej 15-18 tyś.    Poszłam raz z zaprzyjaźnioną właścicielką firmy zakładającej ogrody (w tym mojego projektu) na Gardenią. Oglądamy produkty producenta architektury ze stali nierdzewnej. Daje nam cenniki. Ja oddaję, bo mówię, że mi się nie przyda, zbyt wysokie ceny jak na moich klientów. A właścicielka firmy w śmiech i mówi, że od ręki niektórzy jej klienci to wezmą.   Z tym płotem to dla klienta też cena była zaporowa i kombinowaliśmy coś podobnego, ale taniej.  Niemniej chodzi o to, że skoro są producenci (i to nie jeden) w takich cenach, są też nabywcy w takich ilościach, by produkcja się opłacała. Więc nie ma co z góry zakładać, że coś jest za drogie dla drugiego człowieka.   *** Autorka linkowanego bloga sama się "babrała" pracami w domu.
    • Poprawiłem około 10 tak że może lepiej sprawdzić 
    • Zgadza się ale ziemia się już trochę uleży. Tak zresztą zalecają przy obsypywaniu plastikowych szamb. Oczywiście wiem że mają inny kształt. Poza tym zrobiłbym tak jak radzisz.Kupiłbym betonowe szambo.
    • Aktualizuj bo mnie nie było i królika na liście Dopisuj też w każdym nowym poście po aktualizacji listę z pogrubiona osoba która jest dopisana  1,2 - Szanowna Redakcja w osobach red. Marcina i red. Olka 3,4 - Daggulka +1 5,6 - Cieszka + Petrues 7,8,9,10 - aaaa+ewiq0 + 2 dzieci 11,12, - Gaweł + 1 13 - Retrofood 14,15,16 -  Coolibeer + 2 17, - @jeea
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...