Skocz do zawartości

Historia edycji

Ewela22

Ewela22

Witam, 

mam problem z dalszą budową oraz zamieszkaniem w domu. Otóż kilkanaście lat temu rodzice stawiali dom. Jest on w stanie surowym. Są okna, drzwi, ogólne gołe tynki, podłączony prąd, woda. Problemem jest jednak brak planu domu oraz pozwolenia I wszelkich papierów od domu. Budowa rzekomo nie była zgłoszona do urzędów, nie została też odebrana ani zatwierdzona. Osoba, która się tym zajmowała zachorowała, straciła pamięć. Twierdzi, że dokumenty zostały oddane I wszystko jest ok. Moje pytanie do Was brzmi: co mogę dalej zrobić z domem? Można od nowa wykonać plan budowy? Gdzie uzyskać porady? Czy dom nadaje się tylko do rozbiórki?

Ewela22

Ewela22

Witam, 

mam problem z dalszą budową oraz zamieszkaniem w domu. Otóż kilkanaście lat temu rodzice stawiali dom. Jest on w stanie surowym. Są okna, drzwi, ogólne gołe tynki, podłączony prąd, woda. Problemem jest jednak brak planu domu oraz pozwolenia I wszelkich papierów od domu. Budowa rzekomo nie była zgłoszona do urzędów, nie została też odebrana ani zatwierdzona. Osoba, która się tym zajmowała zachorowała, straciła pamięć. Twierdzi, że dokumenty zostały oddane I wszystko jest ok. Moje pytanie do Was jest co mogę dalej zrobić z domem? Można od nowa wykonać plan budowy? Czy dom nadaje się tylko do rozbiórki?

×
×
  • Utwórz nowe...