Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

2 godziny temu, robson33 napisał:

Kolego czy chodzi o to zeby sie lapac za slowka? To byly dwa osobne przyklady

 

Ja spytalem czy majac male pomieszczenie - oddalone od reszty instalacji - z 1 gniazdem i 1 lampa zrobicie 2 obowdy? Zuzyjecie 2 razy wiecej przewodu? 2 eski w rozdzielnicy? Dla mnie bzdura. I jakie zagrozenie stwarza oprawa podlaczona na 2.5mm2 zamiast 1.5?

Dla Ciebie bzdura i dla wszelkich ignorantów też bzdura. Nie warto więc zawracać sobie Tobą głowy, skoro i tak wiesz lepiej. Dlatego życzę zdrowia.

 

 

1 godzinę temu, uroboros napisał:

 

Jest wiele innych, prawnych bzdur... i trzeba żyć :)

 

 

To nie jest żadna bzdura, tym bardziej bzdura prawna. Wyjaśnianie jednak co, jak i dlaczego, przekracza możliwości objętościowe postu, dlatego proponuję zaglądnąć do innych opracowań tematycznych.

retrofood

retrofood

2 godziny temu, robson33 napisał:

Kolego czy chodzi o to zeby sie lapac za slowka? To byly dwa osobne przyklady

 

Ja spytalem czy majac male pomieszczenie - oddalone od reszty instalacji - z 1 gniazdem i 1 lampa zrobicie 2 obowdy? Zuzyjecie 2 razy wiecej przewodu? 2 eski w rozdzielnicy? Dla mnie bzdura. I jakie zagrozenie stwarza oprawa podlaczona na 2.5mm2 zamiast 1.5?

Dla Ciebie bzdura i dla wszelkich ignorantów też bzdura. Dlatego nie warto sobie Tobą zawracać głowy, skoro i tak wiesz lepiej. Dlatego życzę zdrowia.

 

 

1 godzinę temu, uroboros napisał:

 

Jest wiele innych, prawnych bzdur... i trzeba żyć :)

 

 

To nie jest żadna bzdura, tym bardziej bzdura prawna. 

×
×
  • Utwórz nowe...