Skocz do zawartości

Historia edycji

skaarj555

skaarj555

Mam 3 rozne termometry. Gładząc ściany co jakiś czas przenoszę termometr w różne pomieszczenia. Najczęściej jest to salon, termometr leży na wiaderkach na wysokości 1m. Czasami przeniosę go do łazienki, albo do pokoju na parapet. Na górze, z reguły na parapecie leży termometr. Wchodząc po schodach, już w połowie wysokości czuć, że jest cieplej. 
Temperatura na dole 17, na górze około 20,5 st.
Podczas pierwszego uruchomienia pieca listopad/grudzień, piec chodził bez sterownika/regulatora. Temperatura wody zasilającej 30/35 stopni, temp na dole 19,5 na gorze 22-23,5. 
 

skaarj555

skaarj555

Mam 3 rozne termometry. Gładząc ściany co jakiś czas przenoszę termometr w różne pomieszczenia. Najczęściej jest to salon, termometr leży na wiaderkach na wysokości 1m. Czasami przeniosę go do łazienki, albo do pokoju na parapet. Na górze, z reguły na parapecie leży termometr. Wchodząc po schodach, już w połowie wysokości czuć, że jest cieplej.
 

skaarj555

skaarj555

Mam 3 rozne termometry. Gładząc ściany co jakiś czas przenoszę termometr w różne pomieszczenia. Najczęściej jest to salon, termometr leży na wiaderkach na wysokości 1m. Czasami przeniosę go do łazienki, albo do pokoju na parapet. Na górze, z reguły na parapecie leży termometr. Wchodząc po schodach, już w połowie wysokości czuć, że jest cieplej. 

×
×
  • Utwórz nowe...