Skocz do zawartości

Historia edycji

skaarj555

skaarj555

Dzieki to juz cos wiem odnosnie zaworu esbe. Wczoraj zmienilem na kotle max moc na 50%, zobacze co to da. Odnosnie pompy to nie da sie wylaczyc automatu, sa 3 tryby pracy do wyboru, stala roznica cisnien, zmienna roznica cisnien oraz stala predkosc obrotowa. Kazdy tryb ma 3 biegi. Obecnie pompa chodzi na stalej roznicy cisnien oraz 1 bieg. Wlasnie nie wiem, ktory tryb pracy wybrac. W instrukcji jest opis ale niewiele mi to mowi.
Stan deweloperski a wiec gole sciany podlogi, brak drzwi itd.

 
W jaki sposob obnizyc temp na pietrze ? Obecnie mam ustawione na dole 17 stopni (regulator na dole), ale tak grzeje, ze na pietrze jest 20,5 st. Czy zmniejszyc przeplywy rotametrami, czy przydlawic petle dolnymi pokretlami czy przykrecic zawor esbe ? Chcialbym w miare wyrownac temp. na obudwu poziomach.

skaarj555

skaarj555

Dzieki to juz cos wiem odnosnie zaworu esbe. Odnosnie pompy to nie da sie wylaczyc automatu, sa 3 tryby pracy do wyboru, stala roznica cisnien, zmienna oraz stala predkosc obrotowa. Kazdy tryb ma 3 biegi. Obecnie pompa chodzi na stalej roznicy cisnien oraz 1 bieg. Wlasnie nie wiem, ktory tryb pracy wybrac. 
Stan deweloperski a wiec gole sciany podlogi, brak drzwi itd. 
W jaki sposob obnizyc temp na pietrze ? Obecnie mam ustawione na dole 17 stopni, ale tak grzeje, ze na pietrze jest 20,5 st. Czy zmniejszyc przeplywy rotametrami, czy przydlawic petle dolnymi pokretlami czy przykrecic zawor esbe ? Chcialbym w miare wyrownac temp. na obudwu poziomach.

×
×
  • Utwórz nowe...