Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Firma Banaszewski

Sprzedaż blach trapezowych oraz blachodachówek - Mazowieckie BANASZEWSKi

Recommended Posts

Firma Banaszewski pragnie państwu przedstawić aktualną ofertę blachy trapezowej oraz blachodachówki firmy Blachotrapez

Blachy trapezowe jakie posiadamy to modele: T8, T14, T18, T18 PLUS, T20, T35(dach i elewacja) oraz T50
Blachodachówki to modele: Diament ECO, Diament PLUS, Kingas 35, Kingas ECO, Germania Simetric oraz TALIA
Blachy trapezowe i blachodachówki (II gat.) posiadamy w różnych kolorach i konfiguracjach. 

Ponadto w ofercie mamy:
-inne modele blach trapezowych oraz blachodachówek
-łaty
-kontrłaty
-deski
-wkręty i wiele innych
Oferujemy państwu transport.

Szczegółowe informacje oraz aktualną dostępność znajdą państwo na aukcjach do których link znajduje się poniżej:
https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/nFO85/

Cena metra kwadratowego blachy trapezowej: 16 zł brutto
Cena metra kwadratowego blachodachówki: 18 zł brutto

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.
+48 695163726
+48 696208308
biuro@banaszewski-cieksyn.pl
banaszewski-cieksyn.pl

fb.com/Banaszewski.Cieksyn
ul. Spacerowa 13
05-192 Cieksyn

51495973_2056941234371839_28422520060709

Edytowano przez Firma Banaszewski (zobacz historię edycji)

21 minut temu, Firma Banaszewski napisał:

Cena metra kwadratowego blachy trapezowej: 16 zł brutto

Pisz od razu, że drugi gatunek, a nie zawracasz doopę. 

13 godzin temu, Firma Banaszewski napisał:

Blachy trapezowe i blachodachówki (II gat.) posiadamy w różnych kolorach i konfiguracjach. 

12 godzin temu, Takiowaki napisał:

Pisz od razu, że drugi gatunek, a nie zawracasz doopę. 

A nie napisał? :) 

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

A nie napisał? :) 

Napisał... ale w edycji, po zwróceniu przez Takiego uwagi :icon_mrgreen:

2 minuty temu, uroboros napisał:

Napisał... ale w edycji, po zwróceniu przez Takiego uwagi :icon_mrgreen:

A tego nie zauważyłem, ale fakt to prawda :) 

Cuda sie zdarzają :) 

Tylko jest w tym zapewne mały kruczek, cena obowiązująca ale przy zakupie ponad 200 m2 wraz obróbkami. Znam ten temat jak kilka lat temu chciałem kupić blachę na garaż.

11 minut temu, Firma Banaszewski napisał:

Nie ma żadnych kruczków, zapraszamy do kontaktu telefonicznego ;) 

Nawet gdybym chciał kupić 5 m2 blachy to cena jest taka jak w ogłoszeniu?

No i jeszcze najważniejszego nie podałeś, jak wygląda sprawa z transportem i jaki obszar obsługujecie? 

Nie ma problemu by kupić 5 m2, cena jest stała, ewentualnie przy dużych ilościach znajdzie się jakiś rabat. 

Co do transportu to działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego, ale to kwestia do ustalenia indywidualnie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• O WZ dla danej działki może wystąpić każdy, nie ma znaczenia czy jest właścicielem czy nie. Dla pewności ja bym podzielił po 25 ar, a co będzie jak podzielisz na 25 i 30 ar a ustawa się nie zmieni? i zostaniesz z działką w nocniku. Co do zapytania jak długo może to potrwać to patrz wyżej, już padła na to pytanie odpowiedź.    
    • bardzo Ci dziękuję za rzetelne odpowiedzi! lepiej, aby wniosek o WZ złożył przyszły właściciel, ale czy będzie mógł skoro to jeszcze nie jego ziemia? szczerze mówiąc narazie zależy nam na sprzedaży tej jednej 25arowej działki. tak czy siak pójdę jutro zapytać o tej odrolnienie - orientujesz się +/- ile taka procedura może trwać? a co do sprzedaży nierolnikowi więcej niż 30ar - podobno od 1 lipca wchodzi już ta ustawa..
    • Sorki, rozpędziłem się i z tymi 30 ar, oczywiście jak do tej pory tylko rolnik może kupić. Teraz musisz sie udać do gminy i na[pisać wniosek o wydanie o nowych WZ dla dwóch działek np 25 i 20 ar albo 25 i 25 ar, możesz zrobić to Ty jak równie z i przyszły nabywca. Co do odrolnienia ziemi kl IV to raczej nie będzie to zrobione z urzędu ale mogę sie mylić (tego dowiesz się w gminie), ziemia klasy V-VI jest odralniana od ręki.
    • Pod tą ścianą na pewno symetrycznie jest ściana więc 700 kg to pryszcz możesz stawiać bez obaw.
    • Nie powiedzieli mi tego w gminie, tylko mój geodeta, który mam wrażenie nie ma o tym pojęcia.. - mimo, że jest geodetą już ponad 30lat.. zagłębiłem się w temat i faktycznie wyczytałem na kilku stronach, że ziemię rolną powyżej 30ar może kupić tylko rolnik (podobno teraz wchodzi ustawa, która to zmienia). tak czy siak, nie wiem za bardzo jakie teraz kroki podjąć - bo w przypadku tak jak teraz, ziemia rolna klasa 4, bez MPZP nie podzielę i tak na działkę 25 i 20ar? czy może szybciej będzie wydzielić te 30ar i sprzedać klientowi?    btw. postanie kwestia wyłączenia terenu z produkcji rolnej..
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...