Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Kosza powiadasz ... Ja wiem, że u facetów ponoć rozmiar nie gra roli ... ale żeby aż tak nie zauważać???   W tych wyborach? NORMALNEGO i mniej żenującego prezydenta. Takiego, który pomyśli również o tych bardziej inteligentnych, którzy nie złapią się na tańszą musztardę W ogóle to nie wiem ... dom na Hawajach (wstawili mi fotki i stwierdzam, że na Karaibach nieurodziwe facety)   Rozsądne gospodarowanie to nie jest domeną aktualnie panujące władzy. Zamiast na oślep dawać i zabierać (bo wybory, bo owieczki), niech douczą się, jak działa polityka gospodarcza   Ale że .... koszem?
  • Grosz do grosza i będzie pół kosza. Kochane gderacze, to ile byśta chcieli dostać żeby was zadowolniło?. No i co wtedy z budżetem będzie?, bo jak dużo to będzie lepiej dla finansów publicznych czy jednak gorzej?. Wam to nikt nie dogodzi, wypisz wymaluj jak starym k....m.      
  • Kuuuurde. Przeczytałam. I ... Już mi serce mocniej zabiło. Już w kieszeni jakby więcej zostało. Wszystkie produkty w dół???!!!! Ja pierdzielę !!!!! Jak to możliwe??? Gaz w dół??? No szał !!!!! I już prawie zmieniłam zdanie, że Duduś jednak nie taki zły. Ale, ale , aleeeee..... Doczytałam. I wystarczyło. Obniżka Vat na produkty — realnie przełoży się na groszowe sprawy. GROSZOWE.   Koleje rozdawnictwo na potrzeby wyborów. Chciałam zauważyć, że konie z Janowa też staniały. Jak dla mnie — porównywalna przydatność.  
  • No, tak... nawiasem mówiąc - mnie się też podoba...   Ale generalnie - taki sobie wybrali projekt i taki wybudowali...     Żeby nie było... kiedyś ten dom, zmodernizowaną kostkę PRLowską pokazywałem jako dom, który mi się podoba...    
  • To teraz akurat jest nad ranem i cimok? Jak chciałbyś "udowodnić" jaki to jesteś dobry pan? no i "rząd" tak zrobił... No bo jest dobry PAN i trzeba go popierać...   Raczej - ważne że VAT i cena gazu TERAZ będzie niższa !. Aby do wyborów... a potem będziemy martwić się i korygować... bo będziemy, niestety!       Jak ZA CZĘSTO - to wina Tuska... a może już Trzaskowskiego...     Parami! dzieci, chodzimy parami!!!
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...