Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Instalacja satelitarna w nowym bloku

Recommended Posts

Witam.
Proszę o pomoc. Może orientuje się ktoś czy obowiązkiem dewelopera jest instalacja zbiorczej anteny satelitarnej, oraz udostępnienia dostępu do niej mieszkańcom. Gdzieś czytałem, że nowe bloki z pozwoleniem na budowę uzyskanym chyba po 2013r. powinny być wyposażone w zbiorcze instalacja tv oraz światłowodowe, ale jak to jest w przypadku sygnału satelitarnego?
Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Pozdrawiam

Gość mhtyl

Tylko jak deweloper buduje blok to raczej on podejmuje decyzje, bo przyszli właściciele nie wszyscy są na tyle przewidujący i świadomi aby na etapie wpłaty zaliczki na mieszkanie myśleli o takich rzeczach.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Jurek
      MIałem i takie i takie. W zasadzie biorąc pod uwagę koszta, sily przerobowe potrzebne do montazu i pielegnacji no i to jak oba materiały się starzeja, stawialbym jednak na blachodachowki. Miałem doswiadczenia z dwoma typami, tez jedne drugim nierowne. Natomiast od jakiegos czasu mam panele Regametu w graficie i to jest rzeczywiscie pierwsza klasa. Juz ktorys rok z rzedu, sprawuja sie swietnie, wygladaja swietnie. Zero zastrzeżeń, polecam te opcje
    • Wyglądają bardzo podobnie do ceramicznych, ale wytwarza się je inaczej – nie z gliny, a z barwionego betonu. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/jubileusz-budujemy-dom/a/93461-dachowki-cementowe
    • Zenek - homeopatia to nie lek.  Przypisuje się to co najwyżej hipochondrykom, zeby sobie krzywdy nie zrobili. Reszta wklejonych przez ciebie wyników z google akurat jest o wpływie silnego promieniowania na organizm, co jest faktem naukowym.  Wiec jak to ma się do "rewelacji" szarlatana ? czy ty czytasz w ogóle coś poza nagłówkami? definicja z encyklopedii nie jest definicją naukową.  określa po prostu słowo w powszechnym jego zrozumieniu. W Polsce  od preparatów homeopatycznych nie wymaga się nawet potwierdzenia ich skuteczności, bo to jest czysta woda.  
    • Gość Jola B.
      Na dachu nie ma co oszczedzac… My po licznych przygodach z poprzednią blachą wymieniliśmy ostatnio pokrycie na panele tym razem od podkarpackiego Regamentu i różnica jest diametralna. Zakup i montaż przebiegły bezproblemowo, a na dach aż miło teraz popatrzeć 😊 Polecamy dobre blachodachówki!
    • Akcesoria dachowe są ważnym, choć często niedocenianym elementem wyposażenia dachu. Pozwalają go wykończyć w fachowy i estetyczny sposób. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/budowlane-abc/jubileusz-budujemy-dom/a/93490-akcesoria-dachowe
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...