Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dnia 2.02.2019 o 13:40, Janos napisał:

Witam,

mam w domu ścianę pomalowaną na ciemnobrązowy kolor, którą chcę przemalować ecru. Czy muszę użyć jako bazę farbę podkładową, czy grunt uniwersalny da radę?

Prawdopodobnie śnieżka 2w1 (to mój opis bo nazwy dokładnej nie pamiętam) biała przykryje brąz na tyle, że potem elegancko pobielona ściana przyjmie nowy kolor i nie będzie przebitek. Mówię prawdopodobnie ponieważ mi ten zabieg udał się w 100% podczas remontu na czarnym podłożu malowanym farbą olejną. Farba 2w1 okazała się skuteczna a potem niebieski kolor to pięknie przykrył.

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Dnia 4.02.2019 o 14:47, Budujemy Dom - budownictwo ogólne napisał:

Prawdopodobnie śnieżka 2w1 (to mój opis bo nazwy dokładnej nie pamiętam) biała przykryje brąz na tyle, że potem elegancko pobielona ściana przyjmie nowy kolor i nie będzie przebitek. Mówię prawdopodobnie ponieważ mi ten zabieg udał się w 100% podczas remontu na czarnym podłożu malowanym farbą olejną. Farba 2w1 okazała się skuteczna a potem niebieski kolor to pięknie przykrył.

Co prawda już po malowaniu, ale dzięki za odpowiedź. Poszły aż 3 warstwy podkładowej, dzięki czemu zeszłą mała ilość farby docelowej

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...