Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość remkh
      Takich GŁUPOT jak w tym portalu zamieszcza Pan Jarosław Antkiewicz to szukać ze świecą ..pisze chłopina to za co mu płacą , pojęcia nie ma o realnych cenach , podaje głupie porównania cytat : gaz z sieci vel gaz z butli dwa razy droższy ...SKA TA CENA PANIE Jarosław Antkiewicz ?? Może tak być ale napisz człowieku uczciwie że cena dotyczy butli dzierżawionej !!!! Mam butlę własną i płacę za gaz ok 1,3 zł za litr , dom o powierzchni przeznaczonej do ogrzewania ok 180 m2 ROCZNY podkreślam ROCZNY KOSZT OGRZEWANIA , CWU WYNOSI 3 300 ZŁ !!!!Ściany silka, ocieplenie 20 cm styropian , wylewka anhydrytowa . Skąd w takim razie Pan Jarosław Antkiewicz czerpie wiedzę - Śmiała teoria że ze SPONSORINGU za głupoty jakie pisze !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Jakbym takie coś komuś budował z tych kształtek, to bym je tylko kleił na klej i nie wypełniał, wilgoć, która zbiera się w szczelinach pomiędzy kształtką i wypełnieniem, po skurczu betonu zamarza zimą i rozrywa te kształtki, a tu uprawia się wciskanie ciemnoty.   Jeszcze trzeba zrobić odwierty przy cokole, żeby ewentualna deszczówka mogła wypłynąć na zewnątrz.  
    • Tak uściślając post demo - nie są to słowa animusa, tylko cytat - z wyśmianego przez niego - postu Ekspertów Jońca...  
    • No właśnie, jak czytam takie mądrości o głupim betonie, to zastanawiam się ile to ja błędów narobiłem przy budowie mego domu, a dom jak stał tak stoi i nic nie pęka. Klasa betonu to może mieć takie znaczenie że ogrodzenie nie przetrwa wybuchu bomby atomowej, lub innych żywiołów na które może być wystawiony, ale co to ma do rzeczy w takich prostych konstrukcjach, narażonych chyba tylko na podciąganie wilgoci. A w sumie to jaka klasa jest dobra?. Chyba słaba, bo jak dobra to za dobra, czy jak.
    • W lutym 2019 w moim domu została zainstalowana instalacja ogrzewania podłogowego. W skład zestawu wchodzi m.in. kocioł Buderus GB 072 i moduł obsługowy RC 310. Moduł ten w początkowej fazie użytkowania tzn. około 3-5 miesięcy wskazywał zgodnie z instrukcją obsługi zużycie energii podawane w kWh w podziale na zużycie m.in. 24h i 30 dni. W pewnym momencie moduł przestał wyświetlać te parametry. W związku z tym mam pytanie czy u kogoś ten kocioł pokazuje taką informację. Z serwisu Buderus dostałem informację że przy tym kotle funkcja ta jest nie aktywna  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...