Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
lon8102

Jak rozjaśnić łazienkę niskim kosztem

Recommended Posts

Witam, poszukuję porad dotyczących łazienki, póki co została po poprzednich właścicielach i niestety nie potrafię/nie mam pomysłu jak dobrać dodatki aby troszkę ją  hmm rozjaśnić, sprawić aby troszkę była przytulna, Ewentualnie może ma ktoś jakiś pomysł jak tanim kosztem mogłabym zmienić kolor płytekIMG_20190122_095350.thumb.jpg.ceae95b82ed8d156b04a822e37e737b9.jpg.. Proszę o pomoc ! :)

Po pierwsze nowa lampa z dobrymi żarówkami (polecam philipsa), po drugie możesz kombinować w stronę malowania płytek to by było najlepsze tymczasowe rozwiązanie. Poczytaj sobie o tym.

Szanowny Panie,
Aby łazienka była bardziej estetyczna i zapewniała komfort użytkowania, warto rozważyć m.in. zastosowanie lepszego oświetlenia, montaż lustra, usunięcie szafki łazienkowej lub też jej wymianę na bardziej nowoczesny model. Dobrym rozwiązaniem będzie także wymiana zasłony prysznicowej. Inną metodą jest też pomalowanie płytek dedykowaną farbą. Przy okazji zmiany oświetlenia można pokusić się o renowację sufitu. Tu rekomenduję zastosowanie farby Śnieżka Kuchnia Łazienka w kolorze białym.

Tak jak kolega pisze wyżej, możesz sobie pomalować płytki specjalnymi farbami, jeżeli tego nie chcesz robić to warto zainwestować w dobrej klasy oświetlenie, możesz coś zakombinować z tą zawieszaną szafką żeby zamienić ją na mniejszą.

Ja proponuje kupić kolorowe kwiatki :) sama miałam dość ciemna i ponura łazienkę. Zamówiłam na bomm.pl bukieciki słoneczników :D do tego zainwestowałam w lepsze oświetlenie i żółte dodatki - ręczniki, dywanik ;) z automatu łazienka się "ożywiła"

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...