Skocz do zawartości

Jak rozjaśnić łazienkę niskim kosztem


lon8102

Recommended Posts

Witam, poszukuję porad dotyczących łazienki, póki co została po poprzednich właścicielach i niestety nie potrafię/nie mam pomysłu jak dobrać dodatki aby troszkę ją  hmm rozjaśnić, sprawić aby troszkę była przytulna, Ewentualnie może ma ktoś jakiś pomysł jak tanim kosztem mogłabym zmienić kolor płytekIMG_20190122_095350.thumb.jpg.ceae95b82ed8d156b04a822e37e737b9.jpg.. Proszę o pomoc ! :)

Link do komentarza

Szanowny Panie,
Aby łazienka była bardziej estetyczna i zapewniała komfort użytkowania, warto rozważyć m.in. zastosowanie lepszego oświetlenia, montaż lustra, usunięcie szafki łazienkowej lub też jej wymianę na bardziej nowoczesny model. Dobrym rozwiązaniem będzie także wymiana zasłony prysznicowej. Inną metodą jest też pomalowanie płytek dedykowaną farbą. Przy okazji zmiany oświetlenia można pokusić się o renowację sufitu. Tu rekomenduję zastosowanie farby Śnieżka Kuchnia Łazienka w kolorze białym.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie temu...

Czy po pomalowaniu płytek tą farbą nic się z nią nie dzieje? Obecnie mam okropne płytki w kolorze ciemnej zieleni, to samo jest na podłodze. łazienka jest dość mała, a te same płytki na ścianie i podłodze jeszcze bardziej ją pomniejszają. Wynajmuję mieszkanie i nie chce wchodzić w większe koszta, typu remont łazienki i wymiana całych płytek. A patrząc na efekty po jestem mile zaskoczony efektem po. I jeszcze pytanie czy w takim razie taką farbą mogę pomalować również płytki na podłodze czy lepiej położyć np. jakieś gumoleum?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...