Skocz do zawartości

System montażu przgrody szklanej mocowanej do ziemi


Recommended Posts

No to opisz...

 

Może podasz jakieś szczegóły, jakiś z grubsza plan, odległości, lokalizację pomiędzy budynkami, jakiś zarys konstrukcji tego przejścia i posadowienia budynków... trzeba przecież nawiązać/związać to przejście z budynkiem, jakieś fundamenty pod szklane ściany...

Zadaszenie tego przejścia też szklane? Przejście ma być szczelne i ogrzewane?

Link do komentarza

Przejście to ma mieć wymiary 12 m długości, 3 m szerokości i 4 m wysokości. Szklane panele o grubości 11cm. Zadaszenie również szklane, tak ma być szczelne i ogrzewane. Jeśli chodzi o zarys konstrukcji tego przejścia - o to właśnie się pytam. Nie jestem na budownictwie, zadanie jest z całkiem innego przedmiotu. Bardziej skupiamy się na tej przegrodzie - także posadowienie budynków dowolne...Jakkolwiek brzmi to zadanie, będę wdzięczna jeśli będziesz w stanie mi wytłumaczyć sposoby montażu takich przejść szklanych...

Link do komentarza

Teraz sama widzisz o ile więcej wiemy po tej wymianie postów...

 

Tutaj Ty - jako projektant - możesz sobie najróżniejsze formy wymyśleć, a o montaż niech martwi się konstruktor :icon_mrgreen:

 

Co dizjner ma na myśli pisząc:

44 minuty temu, student1 napisał:

Szklane panele o grubości 11cm

Jest to płyta szklana o tej (:icon_eek::icon_rolleyes:) grubości, czy też rama stalowa/aluminiowa wypełniona szybą zespoloną? Czy coś innego?

 

 

Link do komentarza
1 minutę temu, joks napisał:

.piankę montażową i sylikon

:icon_mrgreen:

No widzisz - próbuję wydobyć jakieś dane i powoli, powoli wyciągam...

Gdyby ta moja szklana kula nie zaszła mgłą, wiedzielibyśmy jeszcze więcej...

 

Np. wysokość 4 m... Wiadomo, że dach nie może być poziomy, musi być parę procent spadku, więc gdzie te cztery metry ma być - maksymalnie wewnątrz czy też maksymalna wysokość?

 

Generalnie chyba konstrukcja stalowa, ramy, zachowanie marginesu na rozszerzalność materiałów, wypełnienie szkłem...

Link do komentarza
5 godzin temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Nijak mi to sensu nie daje.

:icon_eek::icon_rolleyes: to znaczy... :icon_rolleyes:???

 

5 godzin temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Nijak mi to sensu nie daje.

Mi też :bezradny:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...