Skocz do zawartości

Projekt schodów 3D dla Inwestorów


schody.online

Recommended Posts

Szanowny Inwestorze,
 
 Oferta dla Inwestorów, a nie dla producentów - Budujesz dom? Sprawdź zaplanowane schody!
 
 Czy schody wybrane w katalogu będą dobrze wyglądać w mojej klatce schodowej? Jakie będą ich parametry?
 Czy wymarzone schody dywanowe/stalowe/spiralne/gięte dobrze się wpasują w moją przestrzeń przeznaczoną na schody? 
 Czy da radę coś zmienić?
 A może lepiej coś poprawić póki jeszcze trwa budowa?
 Czy można trochę pomniejszyć otwór? A jak schody przeniesiemy w inne miejsce?
 A ile takie schody mogę kosztować?
 
 Oferujemy usługę projektu 3D schodów - https://schody.online


 
 i nie tylko
 
 
 A najlepiej napisać i zapytać.

wizualizacje-schodow-1.jpg

wizualizacje-schodow-3.jpg

Link do komentarza
32 minuty temu, schody.online napisał:

, ani nie jesteśmy niczyim pośrednikiem

To co to znaczy

Cytat

Konsultacja telefoniczna

Oferta do 10 producentów*

 na życzenie prześlemy projekt po ofertę do 10 wyselekcjonowanych producentów schodów z Twojej okolicy

a ta selekcja to zapewne przypadkowa, niczym nie podyktowana czytaj gratisowo :) 

Link do komentarza
17 minut temu, mhtyl napisał:

a ta selekcja to zapewne przypadkowa, niczym nie podyktowana czytaj gratisowo :) 

 

Cieszymy się, że pytasz .. bo dociekając słusznie robisz.

 

Konsultacja nie jest gratis  - jest wliczona w projekt. Omówienie "dlaczego tak wychodzą te konkretne schody". 

 

Natomiast "wysyłka po ofertę" realizowana jest przez schody.pl 

Wyznacznikiem selekcji jest "..w Twojej okolicy"  - na schody.pl jest zarejestrowanych kilkaset firm - zawsze jest ktoś w okolicy

Jeżeli masz budowę pod Koszalinem - informacje otrzymają  - https://schody.pl/firmy/zachodniopomorskie,koszalin

+ sąsiednie powiaty jak mało

A skoro każdy producent schodów może się całkowicie bezpłatnie dopisać do swojego powiatu na schody.pl … więc chyba jednak nie jesteśmy niczyim pośrednikiem  

albo pośrednikiem wszystkich ;)

proj. do wyceny są wysyłane tylko na życzenie i jest na nich kontakt do klienta, nie do nas

 

Link do komentarza

Działa jak działa, Wy robicie projekt i schody.pl które są w jakiś sposób z Wami powiązane polecają wykonawcę z regionu inwestora.

Tylko mam male zastrzeżenia co do "zapisywania" się jako wykonawca na schody.pl Ja gdybym odpowiadał za portal schody.pl żądał bym jakiegoś gwaranta że strony firmy która chce sie dopisać  np FirmaX jest rzetelna i sumienna, żeby potem nie okazało sie że połowa firm ogłaszających się na owym portalu to oszuści i pyproki.

Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 4 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czasem psujemy dobre, wydawałoby się plany …

"..Zaplanowaliśmy schody z podestem, który ma przechodzić w parapet okna..."  To jest konkretny plan, który trzeba sprawdzić!

Niestety, schody nie są dobre - nad głową tylko 160cm i stopnie wąskie... 

Można powiększyć strop?

Dobrze, to zaplanujemy dużo lepsze i bezpieczniejsze schody.

Ile takie schody mogą kosztować?

Trudno powiedzieć, wyślemy zapytanie do okolicznych stolarzy po ofertę dla Pani.

Stargard, marzec 2019

1903-Gorzow.jpg

1903-Gorzow3.jpg

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...