Skocz do zawartości

Struktura, problem z farba.


dante78

Recommended Posts

Witam,

 

Struktura z utwardzonej gładzi, wcześniej w salonie malowana sama bejca z pigmentem, zakończona lakierem z brokatem, wyszło .... zajefajanie. Problem jest tej natury że nie wiem jak uzyskać z bezbarwnej bejcy kolor szary. A nie chce malować jej zwykła farbą, żeby utraciła swój kształt jak i zlała się. Bejca typowa srebrna kosztuje około 100 zł, musiał bym zużyć ich z 3, a to budżetowy remont.  Co poradzicie. Ostatecznie zmienimy kolor, niestety pigmenty do bejc nie mają nazbyt szerokiej gamy kolorystycznej, patrzyłem na produkty Primacool.

 

pozdrawiam

Dawid

Edytowano przez dante78 (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Też wałkiem nakładałem.

 

Mam problem z Primacol, zakupiłem Lakier z brokatem srebrnym i ultrafioletem dokładnie Diamentino, malowałem nim już wcześniej. Całą jedną stronę ściany już przejechałam, brokat jest żółty przechodzący w niebieski. Ktoś poje... brokaty i dał złoto ???!! Światło zimne 6000k, podkład stal.  Wcześniej malowałem tym werniksem i przy zimnym świetle jest srebrne podchodzące w niebieski. Chyba nie muszę mówić jak to wygląda na stalowej ścianie....

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, kawulak napisał:

Z poradników wysnułem wniosek, że stosunkowo łatwo jest też je nałożyć na ścianę samodzielnie. Powodzenia!

Z każdego poradnika można wyciągnąć wnioski, że jest prosto coś zrobić ale to jest tylko teoria a praktyka jest praktyką. Nie jeden z forumowiczów próbował swoich sił z farbami strukturalnymi bo też naczytał się jak to łatwo można zrobić a potem szukał pomocy na forum jak naprawić źle położoną farbę.

Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...