Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

10 godzin temu, madmans1 napisał:

Jak bym chciał zawezwać elektryka to bym tu nie pisał. Instalacje elektryczne w domu i garażach robiłem sam (jestem po odpowiednim technikum). Było to tylko wiele lat temu  

Tak przeważnie pisują ludzie mający niewyobrażalnie wysokie mniemanie o własnych umiejętnościach. Tylko jak to pogodzić z tym co napisałeś wcześniej? 

Dnia 11.01.2019 o 00:17, madmans1 napisał:

 Posiadam instalację 4 przewodową (mocy mi nie brakuje) . I teraz pytania. Chciałem podłączyć go przez różnicówkę 25A.  

Otóż stosowanie różnicówek w układzie 4-przewodowym jest prawnie zabronione i to od wielu lat! Jaka jest więc Twoja znajomość zagadnień instalacji?

 

Boję się cokolwiek podpowiadać, bo zdaje się, że i tak wiesz najlepiej. I na pewno nie zrobisz tego dobrze. Poczytaj: 

Wyłącznik różnicowoprądowy, czyli RCD

retrofood

retrofood

10 godzin temu, madmans1 napisał:

Jak bym chciał zawezwać elektryka to bym tu nie pisał. Instalacje elektryczne w domu i garażach robiłem sam (jestem po odpowiednim technikum). Było to tylko wiele lat temu  

 

Dnia 11.01.2019 o 00:17, madmans1 napisał:

Chcę poprawnie podłączyć przepływowy ogrzewacz wody 3fazowy 400v 15KW. będzie używany do prysznica. Posiadam instalację 4 przewodową (mocy mi nie brakuje) . I teraz pytania. Chciałem podłączyć go przez różnicówkę 25A.  

 

×
×
  • Utwórz nowe...