Skocz do zawartości

Okna Urzędowski. Poznaj opinie ekspertów i klientów


Recommended Posts

Marzysz o drewnianych oknach, ale nie lubisz kupować kota w worku? Pragniesz wysokiej jakości, niezawodności i gwarancji na lata? Należysz do osób, które przed zakupem godzinami szukają opinii o firmie i produkcie? Specjalnie dla ciebie wzięliśmy pod lupę jednego z czołowych polskich producentów okien drewnianych.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/okna-i-drzwi/aktualnosci/24833-okna-urzedowski-poznaj-opinie-ekspertow-i-klientow

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
Gość Zawiedziona
Nikomu nie polecam okien marki Urzędowski!!! Firma zamontowała mi okna w 2010 r. Po 9 latach okna rozpadają się. Co jakiś czas wypada z nich jakaś część. Wykonane są z unikatowych części których nigdzie nie ma. Klapa!
Link do komentarza
  • 5 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Myślałam, że tak jak w tym artykule okno będzie piękne. Silikon na styku ramy i szyby położony został krzywo , a w jednym skrzydle wręcz widać jakieś odcinki jak gdyby ktoś palcem uciskał już podczas wysychania tego silikonu. Wygląda to paskudnie. Jestem zawiedziona.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Piękne okna i drzwi, ale potrzebuję teraz małego serwisu, czyli wypełnienia,zamontowania klamki, zamka i niestety jestem odsyłana od annasza do kajfasza , nie ma serwisanta który to zrobił. może ktoś coś. Ula
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...