Skocz do zawartości

dojazd do garażu


Łonda

Recommended Posts

witam wszystkichktórzy są przed , w czasie i po zakończeniu remontów w domu jak i wokół domu.bardzo często przeglądam tematy na forum ale nie znalazłam nic na temat wykonania dojazdu do garażu a konkretnie czy ktoś robił taki dojazd z takich plastikowych jakby kratek?
mieszkam poza miastem i nie mam utwardzonego dojazdu do garażu a więc w okresie opadów wszystko rozmięka i mam dwa rowy mariańskie na podwórku.w internecie znalazłam takie plastikowe kratki które chciała bym ułożyć tylko na szerokość kół a w środek wsypać żwir.oczywiście wiem że trzeba wybrać trochę ziemi ale może ktoś już coś takiego robił i może się podzielić doświadczeniem jak się wogule do tego zabrać no i czy ta kratka jest wytrzymała i spełnia swoje zadanie?za wszelkie informację będę wdzięczna .pozdrawiam!
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Ja poleciłbym raczej betonowe "ażurki" na podsypce.
Z treści wiadomości zrozumiałem, że zależy Łondzie na "cięciu kosztów" - poleciłbym zatem (o ile tylko może mieć do czegoś takiego dostęp) jako "podsypkę" na tzw. "pospółce" - kamieniu mieszanym z pisakiem żwirem i ziemią dostępnym dosłownie za grosze.
Koszt wynajęcia dobrej koparko - ładowarki to ok. 50 - 70 zł/godz (w mojej okolicy ;] )
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...