Skocz do zawartości

Jak wykonać kompletną termomodernizację budynku do poziomu domu energooszczędnego?


Recommended Posts

Termomodernizację należy rozumieć jako kompleksowe działania mające na celu zmniejszenie zużycia energii cieplnej przez budynek. Może polegać na wykonaniu: ocieplenia wszystkich przegród zewnętrznych budynku, wymianie okien, unowocześnieniu systemu grzewczego i wentylacyjnego, ograniczeniu zużycia ciepła na przygotowanie ciepłej wody użytkowej.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/termoizolacja/a/25341-jak-wykonac-kompletna-termomodernizacje-budynku-do-poziomu-domu-energooszczednego

Link do komentarza
Gość Ireneusz Smykla smy@op.pl, 601700686
Jestem zdecydowany na gruntowną modernizację domu jednopiętrowego (piwnica, parter, piętro nieużytkowe poddasze/strych). Chcę skontaktować się z projektantem i wykonawcą prac modernizacyjnych. Ocieplenie, likwidacja mostków, wymiana systemu ogrzewania (piec węglowy) na coś ekonomicznego i wygodnego. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji o dofinansowanie. Niezależnie od środków na projekt "Czyste powietrze" posiadam środki na ten cel. Dziś mogę sobie na te wydatki pozwolić, ale za 10-15 lat chcę mieć spokój, wygodę i korzyści tak aby wtedy dobrze sytuowany emeryt nie martwił się o "ciepło i rachunki". Proszę o kontakt w sprawie obejrzenia nieruchomości, określenia zakresu prac i kosztów. Jeśli nie będę myślał o budowie nowego domu i też będę potrzebował projektanta i wykonawcy. Pozdrawiam.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...