Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jesteś bardziej męczący niż zenek.  Ja mam podłogówkę wodną i też sobie dogrzewam nóżki co nie zmienia faktu że jet to ogrzewanie podłogowe wodne tak samo jak mata elektryczna wtopiona w posadzkę jest ogrzewaniem podłogowym elektrycznym. uroboros, proszę Cię po raz kolejny nie rozpoczynaj głupiej dyskusji wybielając swoją niewiedzę bo pisałeś w poście #3 o  po czym nie wiem dlaczego czy pamięć Cię zawiodła piszesz w poście #10   i nie mi jest w tym przypadku potrzebne czytanie ze zrozumieniem tylko tobie zrozumienia to co napisałeś i co to oznacza. Goonoburzę sam wywołałeś pisząc bzdury na które odpowiedziałem spokojnie bez zbytnich  uniesień z nadzieją że się pomyliłeś ale widzę Ty ni hu hu nie popuścisz bo masz rację, tylko Twoja ta racja jest tyle warta co nazywanie mat grzejnych elektrycznych wtopionych wklej i przykrytych płytkami ceramicznymi nie ogrzewaniem elektrycznym podłogowym. tylko dogrzewającym nogi ogrzewaniem      Aby ukrócić dyskusje i sprowadzić ją do meritum to powiedz co to jest, jak nazywa się taki rodzaj ogrzewania jak opisany poniżej. Odpowiedz proszę krótko i na temat na to pytanie.    
    • I dalszy ciąg tego samego posta:     Co tu jest robiącego z kogoś głupka???   Czy post#11 mhtyla jest na pewno efektem czytania ze zrozumieniem, czy też udaną próbą wywołania goownoburzy?
    • Tusia była tu godzinę temu i widać bała się odezwać...     A swoją drogą ciekawy jestem, czy też zrobiłem głupka, że   Proszę innych, zrobionych w głupka o wyraźne przekazanie mi wiadomości, że czują się zrobieni w głupka... Natychmiast ich uroczyście przeproszę
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...