Skocz do zawartości

Piec centralny problem


Recommended Posts

18 godzin temu, Buszuuu napisał:

Witam, otóż problem dotyczy iż nie ma wody w domu. Nie wiem czy da się naprawić samemu a jak tak to jak to zrobić ?

Proszę o pomoc bo w temacie pieców jestem zielony

Zapewne chodzi o ciepłą wodę, ale więcej nic nie można powiedzieć bo nie wiadomo jaki piec, jaka instalacja i czy przed woda była czy od początku uruchomienia pieca wody nie było.

17 godzin temu, Elfir napisał:

Super, ale co ma piec wspólnego z brakiem wody? Rachunek do wodociągów zapłacony? Nie odcięli?

No cóż nie trzeba mieć nie wiem jakiej wyobraźni aby sie domyśleć że coś piec ma wspólnego z woda skoro autor tematu wspomniał o piecu.

I nie trzeba być alfą i omega aby wiedzieć że wody ot tak nie zakręcają bez powiadomienia mieszkańców a po drugie to do tej pory to prawo tego zabraniało. Prąd mogą odłączyć ale woda musi być, nawet jak delikwent nie płaci za nią.

Link do komentarza
Dnia 24.12.2018 o 15:47, mhtyl napisał:

Zapewne chodzi o ciepłą wodę, ale więcej nic nie można powiedzieć bo nie wiadomo jaki piec, jaka instalacja i czy przed woda była czy od początku uruchomienia pieca wody nie było.

No cóż nie trzeba mieć nie wiem jakiej wyobraźni aby sie domyśleć że coś piec ma wspólnego z woda skoro autor tematu wspomniał o piecu.

I nie trzeba być alfą i omega aby wiedzieć że wody ot tak nie zakręcają bez powiadomienia mieszkańców a po drugie to do tej pory to prawo tego zabraniało. Prąd mogą odłączyć ale woda musi być, nawet jak delikwent nie płaci za nią.

To była sarkastyczna sugestia, że problem nie został właściwie opisany przez autora wątku. W związku z powyższym nie ma żadnej możliwości by móc mu odpowiedzieć prawidłowo na tak ogólnikowo zadane pytanie.

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Elfir napisał:

To była sarkastyczna sugestia, że problem nie został właściwie opisany przez autora wątku. W związku z powyższym nie ma żadnej możliwości by móc mu odpowiedzieć prawidłowo na tak ogólnikowo zadane pytanie.

 

Sorki, ale ja nie znam twojego gustu sarkastycznego. Do zaakcentowania sarkastycznej wypowiedzi są emotinkonki :) 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...