Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Zaczynając po kolei :

istnieją co najmniej 2 sposoby wyrównania działki

jak wpisałeś pierwszy to nasypać z przodu

drugi to

zebrać z tyłu

Zaczynając po kolei :

istnieja co najmniej dwa sposoby wyrownania dzialki

mozna nasypac z produ jak wpisale

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Swego czasu mieszkaliśmy na drugim piętrze w domu jednorodzinnym bez cyrkulacji. Na ciepłą wodę trzeba było czekać w granicach 2-3 minut. Po 5 minutach leciała znów chłodna. Czyli w 5 minut woda się zdążyła ochłodzić w rurach. Nie wiem jaka jest tam izolacja, ale wyobraź sobie, że z każdą minutą tracisz np 1°C na temperaturze wody w obiegu, czyli, jeżeli spadnie np o 5°C kocioł musi dogrzać. Na pierwszym piętrze pewnie co 10 minut, plus kolejne piętro być może co 5 minut. Także trzeba byłoby to wszystko przeliczyć, ile kosztuje wylanie wody na próżno, a ile podgrzewanie jej np co 10 minut. To są wyliczenia tylko z mojego doświadczenia, wariant pesymistyczny, ale tak to mniej więcej tam wyglądało. Jakby nie bateria termostatyczna pod prysznicem, można by sobie było zaserwować zimno-gorący prysznic. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Czemu nie dwufunkcyjny? Z ciekawości pytam, bo dwufunkcyjny zamontowałbym z konieczności. Jeżeli nie miałeś przy starych grzejnikach odpowietrzników to musiały być osobno zamontowane, przy nowych wystarczą Ci te które są przy grzejnikach. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Gość popretro
      retrusiu ty dalej walisz głupa a klakiery popieraja błazna forumowego
    • A dlaczego nie dwufunkcyjny? Poza tym chciałbym jedynie wiedzieć jakie konsekwencje może mieć w tym przypadku wyrzucenie odpowietrzników z pionu? 
    • Jak braliśmy w 2005 roku na hipotekę na 3% we frankach to za dwa lata już było 6%, bo frank bardzo spadł i musieli na czymś odrobić. Ale wyszliśmy na tym rewelacyjnie, bo wzięliśmy 40tys a po dwóch latach kredyt był warty 38 tyś nie licząc tego co spłaciliśmy chyba po 260zł/mies. 5 razy pytałem czy pani jest pewna że do spłaty jest tylko 38tys, ale tak było. Podskakiwalem z radości jak to spłaciliśmy. A później sąsiad dom który sam zaprojektował musiał sprzedać bo z 1000zł urosło na 2000zł też we frankach. Teraz warto brać kredyt, ale za dwa lata jak się wszystko rozpędzi to oprocentowanie może być 20% na hipotekę. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...