Skocz do zawartości

Historia edycji

przemty

przemty

Podejdź kiedyś do budowlańców i podpytaj kto jest kierownikiem ale tak aby nie było szefostwa wtedy...

Nie wiem, czy ty jako przyszły właściciel nie możesz zgłosić do nadzoru aby sprawdzili czy prace są prowadzone zgodnie z projektem itd.

Co do spoinowania tutaj widac pustaki pióro+wpust więc spoina wymagana jest tylko w poziomie. Aczkolwiek nie oznacza to, że można pzozostawiac dziury w ścianach.

Tutaj problemem jest też zagęszczenie betonu w wieńcu - czy Panowie Profesjonaliści zwrócili na to uwagę czy udają, że nie ma tematu ?
Do tego nie potrzeba projektu.

przemty

przemty

Podejdź kiedyś do budowlańców i podpytaj kto jest kierownikiem ale tak aby nie było szefostwa wtedy...

Nie wiem, czy ty jako przyszły właściciel nie możesz zgłosić do nadzoru aby sprawdzili czy prace są prowadzone zgodnie z projektem itd.

Co do spoinowania tutaj widac pustaki pióro+wpust więc spoina wymagana jest tylko w poziomie. Aczkolwiek nie oznacza to, że można pzozostawiac dziury w ścianach.

Tutaj problemem jest też zagęszczenie betonu w stropie - czy Panowie Profesjonaliści zwrócili na to uwagę czy udają, że nie ma tematu ?
Do tego nie potrzeba projektu.

przemty

przemty

Podejdź kiedyś do budowlańców i podpytaj kto jest kierownikiem ale tak aby nie było szefostwa wtedy...

Nie wiem, czy ty jako przyszły właściciel nie możesz zgłosić do nadzoru aby sprawdzili czy prace są prowadzone zgodnie z projektem itd.

Co do spoinowania tutaj widac pustaki pióro+wpust więc spoina wymagana jest tylko w poziomie. Aczkolwiek nie oznacza to, że można pzozostawiac dziury w ścianach.

×
×
  • Utwórz nowe...