Skocz do zawartości

Historia edycji

bartolomeo45

bartolomeo45

Dziękuję za informację, niestety obawiam się, że nie jestem w stanie finansowo pokryć kosztów ocieplenia całego budynku z zewnątrz. Jak wspomniałem jest to bryła 10 na 10 m, dwupiętrowa z czterospadowym dachem, do tego na parterze dobudowany jest ganek. Nie wiem do końca jak wyliczyć koszty takiej izolacji, ale wydaje mi się, że będzie to pewnie ok. 40 - 50 tys. zł. Nie wiem, tylko, czy wyliczając powierzchnię do ocieplenia odliczam powierzchnię okien (te są dość duże), czy jest to już liczone po całości? Wiem, że może pytanie śmieszne, ale naprawdę nie mam pojęcia, jak to kalkulować.

bartolomeo45

bartolomeo45

Dziękuję za informację, niestety obawiam się, że nie jestem w stanie finansowo pokryć kosztów ocieplenia całego budynku z zewnątrz. Jak wspomniałam jest to bryła 10 na 10, dwupiętrowa z czterospadowym dachem, do tego na parterze dobudowany jest ganek. Nie wiem do końca jak wyliczyć koszty takiej izolacji, ale wydaje mi się, że będzie to pewnie ok. 40 - 50 tys. zl. Nie wiem, tylko, czy wyliczając powierzchnię do ocieplenia odliczam powierzchnię okien (te są dośc duże), czy jest to już liczone po całości? Wiem, że może pytanie śmieszne, ale naprawdę nie mam pojęcia, jak to kalkulować.

×
×
  • Utwórz nowe...