Skocz do zawartości

Budowa domu ściany pęknięte pustaki


Recommended Posts

Witam jestem tu nowa otóż jako kobieta nie mam zielonego pojęcia o budowie dlatego proszę Państwa o fachowa pomoc. Firma która buduje dom już w zasadzie jest ku końcowi jednak zauważyłam dziwne pęknięcia przy pustakach oraz luki z prześwitami czy to jest niepokojące ? 

FEDF66A9-FD8D-48EA-B0E6-391A5ADE7377.jpeg

03286286-98C6-44D2-AEC1-16C624BC0CE8.jpeg

88FC058A-8E0E-4A66-8962-ECEC2FDECEA9.jpeg

149B4582-9215-4E26-BE34-8047F5E58403.jpeg

Link do komentarza
2 godziny temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Efekty zwykłego niechlujstwa. Na tym etapie pozostaje zapełnić te dziury w spoinach zaprawą. Ściany będą, oczywiście, ocieplone od zewnątrz?

Tak będą ocieplane z tym , ze dopiero jesienia 2019 martwią mnie te ubytki a szczególnie dziury przez które widoczne jest wszystko co na zewnątrz nie wiem czym to było spowodowane czy to normalna sytuaja, ze tak się dzieje ? Proszę powiedzcie mi czy te ubytki po zapełnieniu zaprawa będąc miały niekorzystny wpływ ? Proszę również o poradę w jaki sposób mogę sprawdzić czy wszyTko jest dobrze zrobione czy sa jakieś sposoby na sprawdzenie pracy która wykonali ? W przyszłym tygodniu kończą ściany działowe wiec będę musiała się już rozliczyć i nie chcialabum

aby ktoś mnie w jakiś sposób szukał tylko dlatego ze jestem kobieta i nie mam pojęcia o budowaniu domu. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...