Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Mosh

Budowa domu ściany pęknięte pustaki

Recommended Posts

Witam jestem tu nowa otóż jako kobieta nie mam zielonego pojęcia o budowie dlatego proszę Państwa o fachowa pomoc. Firma która buduje dom już w zasadzie jest ku końcowi jednak zauważyłam dziwne pęknięcia przy pustakach oraz luki z prześwitami czy to jest niepokojące ? 

FEDF66A9-FD8D-48EA-B0E6-391A5ADE7377.jpeg

03286286-98C6-44D2-AEC1-16C624BC0CE8.jpeg

88FC058A-8E0E-4A66-8962-ECEC2FDECEA9.jpeg

149B4582-9215-4E26-BE34-8047F5E58403.jpeg

2 godziny temu, Budujemy Dom - porady budowlane i instalacyjne napisał:

Efekty zwykłego niechlujstwa. Na tym etapie pozostaje zapełnić te dziury w spoinach zaprawą. Ściany będą, oczywiście, ocieplone od zewnątrz?

Tak będą ocieplane z tym , ze dopiero jesienia 2019 martwią mnie te ubytki a szczególnie dziury przez które widoczne jest wszystko co na zewnątrz nie wiem czym to było spowodowane czy to normalna sytuaja, ze tak się dzieje ? Proszę powiedzcie mi czy te ubytki po zapełnieniu zaprawa będąc miały niekorzystny wpływ ? Proszę również o poradę w jaki sposób mogę sprawdzić czy wszyTko jest dobrze zrobione czy sa jakieś sposoby na sprawdzenie pracy która wykonali ? W przyszłym tygodniu kończą ściany działowe wiec będę musiała się już rozliczyć i nie chcialabum

aby ktoś mnie w jakiś sposób szukał tylko dlatego ze jestem kobieta i nie mam pojęcia o budowaniu domu. 

Spokojnie. Tak jak pisali przedmowcy, nie jest to nic strasznego.

Zawsze możesz poprosić o niezależną opinie jakiegoś rzeczoznawcę, myślę ze nie będzie to drogie. 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• No nie jest to sprawiedliwe - zgadzam się. A uroboros zmienil sie ze stacha, i pewnie znowu sie zmieni, bo nie wytrzyma. Nienawiść to silny bodziec. A jak wróci - przecież nie dasz mu bana. Zresztą - czas pokaże  - a stach tu nikogo nie oszuka, bo repertuar ma jeden, i unikalny styl - jak nikt tutaj - po zniknięciu Pana ret.... A wykreślenie mhtyla - to nie jest sposób na załatwienie sprawy.   Nie myl dyplomacji z chamską propagandą. Trudno być dyplomatą w rozmowie z aparatczykiem i hejterem. Akurat nie mam ciebie na myśli - ale - to nie ty zaczynałaś i prowokowałaś spory - ale broniłaś zawzięcie hejtera. No to gdzie drwa rąbia tam wióry lecą. Ani razu nie próbowałaś wpłynąć tonująco na uroborosa. A ja na mhtyla tak. Więc nie opowiadaj o dyplomacji - tylko sama sie w nią zabaw, kiedy trzeba. Najgorsza jest perfidia i brak tolerancji. Chamstwo nie dotyka człowieka do głębi - perfidia i poniżanie - tak. I zresztą taki jest ich cel. Władza totalitarna rzadko jest chamska (i to najmniej boli), częściej "dydaktyczna" - za to perfidna, nietolerancyjna i poniżająca - zawsze. Bo to jest efektywne.  
    • Faktycznie jakość oferowanych na rynku płyt styropianowych budzi spore kontrowersje. Problem stanowią produkty w których producent świadomie zaniża jakość płyt w celu uzyskania korzyści (większego zysku ze sprzedaży). W składach budowlanych przeważają towary których właściwości techniczne nie są zgodne z deklaracją producenta. Na pierwszy "rzut oka" ciężko takie materiały odróżnić od materiałów zgodnych z deklaracją (czyli to co jest w paczce odpowiada, parametrom podanym na etykiecie). Pomocne w takiej sytuacji stają się dowody jakości w postaci Rekomendacji Technicznej i Jakości wydane przez Instytut Techniki Budowlanej, które potwierdzają że produkty mają wymagane parametry izolacyjne i odpowiednią wytrzymałość. Na dowód tego Instytut przeprowadza dwa razy w roku badania kontrolne na płytach zakupionych z rynku, w miejscu i czasie nieznanym dla producenta danych płyt. Termo Organika posiada takie Rekomendacje co jest dla nas sprawą prestiżową i dokładamy wszelkich starań by produkty oferowane na rynku były naprawdę wysokiej jakości. REKOMENDACJA
    • Wiesz. Tak sobie myślę - wszyscy jesteśmy dorośli, każdy jest inny i ma inny charakter, a jednak prawie wszyscy potrafią nad sobą panować. To domena dorosłego kulturalnego człowieka. Nie ubliżać.   Oj tam, nie wstydź się. Nazywaj rzeczy po imieniu. Chamski był. Ubliżał, przeklinał, wywlekał prywatne rzeczy kiedyś zasłyszane, lub zaczytane. Tak nie zachowuje się stabilny emocjonalnie kulturalny człowiek. To, że nie potrafił, jak wszyscy, owinąć w bawełnę tylko prosto z mostu chlewił, w żadnym stopniu nie jest dla niego in plus     Najgorsze w kontakcie online z drugim człowiekiem jest chamstwo, bezczelność i brak taktu. W rozmowie bezpośredniej pewnie nie raz by oberwał za takie słowa od kogoś. Tutaj — jedynym wyjściem według mnie był ban. I jeszcze celem zakończenia przeze mnie tematu. Takie tam zasłyszane, które jest kwintesencją kontaktów online. "Dyplomacja, to powiedzieć komuś spie***laj w taki sposób, żeby poczuł podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży." Każdy tutaj musi być na swój sposób dyplomatą, aby nie obrażać innych nawet kiedy nerwy wiszą na włosku. Tego wymaga netykieta i kontakty online. 
    • Nie on jeden - tematy główne inicjował uroboros - on chyba nigdy bana nie miał. A był wyjątkowo perfidny i upierdliwy. Można bardziej obrazać perfidią niż inwektywami. I on z tego korzystał! Prowokator zwykle tak działa.  Nawet śmiertelnie obrazić można bez chamstwa - ale nadal jest to obrażanie i hejt. Najgorsze - bo na zimno. Mhtyl niepotrzebnie się pobudzał - to prawda - ale nie inicjował wątków - odpowiadal na nie. Nerwowo, ale bez perfidii. Oceń - co gorsze    Dobra, ja chyba napisałem wszystko, co uważam za ważne ....
    • Dzień dobry, Henryk otrzymywał bany kilka razy i okazały się bezskuteczne, uznałem że nie ma szansy na „pokojowe” rozwiązanie problemu kłótni na Forum. Trudno się doszukiwać sprawiedliwości, bo takiej nie ma. Uroboros poprosił o usunięcie konta i tu nie ma teorii spiskowych. Pozdrawiam Marcin
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...