Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

2 godziny temu, yaco181 napisał:

Nr 4 160zl :)

Poproszę tez wszystkie pozycje gdzie wygrywa EDZIA60 podbić po 10zl ;)

Co się dzieje?? 4h do konca i prawie nikogo tu nie ma??

Kto tutaj prowadzi/aktualizuje licytację?

Jeszcze za nr 35 100zl Rozmiar L ;)

Oj nie podoba mi się to. YACO nie przebiję Cię ...odijam Harmonię szczęścia 100zł

Dumna  jak Paw 70 zł

I 2 uśmiechy proszę

Przed chwilą, TV BudujemyDom napisał:

ZAPRASZAMY, Jeszcze godzina i 20 minut do zakończenia aukcji. Kto przebije 3 tys. temu kamizelka odblaskowa Budujemy Dom.

Mam już dwie ale P.MarekT ma szansę :)

oddajcie chociaż po jednym 500+ Tak czy inaczej, to dla dzieci.. ;) 

12 minut temu, yaco181 napisał:

Trzymamy za słowo..

EDZIA60 nie odbijesz "swoich" fantów??? 

Licytuję w trudnych warunkach napisalam chwile temu...przebijam Harmonię szczęścia 100zł

Dumna jak paw 80 zł

i 4 uśmiechy proszę

• Lubię to 1

2 minuty temu, TV BudujemyDom napisał:

Rok temu zebraliśmy 4020 tys. zł.
Tegoroczny wynik - dzięki także Yaco181 - jak na razie nie jest dramatem. A może być jeszcze lepszy. Ostatnia złota godzina...

Akurat rokj temu przegapilem i nie bralem udzialu :) W poprzednim roku bylo 5tys ;)

Przed chwilą, Gość bpis napisał:

Poproszę o: 13. Ptasi Box - 70zł

25. Rudolfino - 50zł

prosimy o więcej.. Duuuużo więcej :)

Kochani,
bardzo dziękujemy za udział w XIII Aukcji. Dziękuję osobiście, bo z wielką radością zobaczyłem na Aukcji miłe Osoby dobrze znane z poprzednich aukcji. Sprawiliśmy znów dzieciom wielką radość, zapewniliśmy ciekawe ferie, nie zawodząc...

Dla wszystkich uczestników aukcji mamy gadżety. Prosimy koniecznie o adres. A zwycięzców licytacji prosimy - jako że pierwszy raz w nowym miejscu - o adres wraz z potwierdzeniem przelewu na rzecz Ogniska.

Gdyby ktoś czuł się zawiedziony, że nie wylicytował pracę – prosimy o wiadomość. Ognisko już coś wymyśli...

Ukłony i podziękowania!!!
                                                                                                                 Andrzej Papliński

Adresy i potwierdzenia przelewu przesyłajcie na adres: andrzej.paplinski@budujemydom.pl

DANE DO WPŁAT:

Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów "Stara 4"

ul. Stara 4

00-231 Warszawa

Nr konta 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126

Koniecznie z dopiskiem: Darowizna na Ognisko Marymont - Aukcja Forum Budujemy Dom

Stan konta: 3230 zł

:santajump::santajump::santajump:

Gość Żelka

Yaco181, mogę prosić o adres na skrzynkę FM? 

Jagoda51 Twój adres mam, jeśli się nie zmienił. 

Dzięki serdeczne i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok! 

Gość bpis

Dzień dobry!

Adres i potwierdzenie przelewu wysłane.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę!:smile:

Wiem, że już po licytacji, ale skoro kamizelka BD i tak ma do mnie przylecieć (gołębiem pocztowym :smile:), wpłaciłam za nią 25 zł na rzecz Ogniska (+ kwotę za wylicytowane uśmiechy). Proszę o aktualizację kwoty ogólnej :) 

Potwierdzenie poleci na maila.

Życzę wszystkim Szczęśliwych Świąt! :biggrin:

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Został przywrócony Twój wcześniejszy post.   Wyczyść okno edycji

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dla emerytów daleko od szosy to nawet lepiej. Moja teściowa marzy żeby się wyprowadzić na wieś , mieszka w domu w mieście, zawsze powtarza że wystarczyłoby jej 40-50 metrow, problem w tym, że nikt takich nowych domów nie buduje. Starzy ludzie mają małe potrzeby, taka dobudówka to dla wielu strzał w 10. Gdzieś nawet pamiętam był taki wątek o budowie parterowego bliźniaka 2x60m2 pod wynajem na fm, ponoć ludzie rzucili się na wynajem ,rozeszło się poczta pantoflową, nawet ogłoszenia oferta nie dotrwała.
    • Nie wiem, czy ten spadek dwumetrowy dyskwalifikuje działkę. Tak na dobrą sprawę zamiast oczyszczalni możesz zastosować instalację z pompo-rozdrabniaczem. https://www.leroymerlin.pl/hydraulika/kanalizacja-wewnetrzna/pompy-wc/pompo-rozdrabniacz-watereasy-3-500-w-setma,p101552,l678.html   Dwadzieścia parę  lat temu robiłem łazienki w domu w Niemczech niedaleko Kolonii/Aachen i tam budynek  położony był poniżej poziomu miejskiej kanalizacji i zastosowany był wlaśnie podobny system odprowadzania nieczystości.   Poczytaj trochę o takich systemach, pewnie wypadnie to nawet taniej, niż robienie oczyszczalni ścieków. A może być i tak, że warunki gruntowe nie pozwolą na wykonanie oczyszczalni, a budowa szamba będzie niedozwolona.
    • zależy czy chcesz kupić i wstawić prawdziwą cegłę czy imitacje. 
    • To tylko pobożne życzenie.  Wszyscy się napalają na panele PV, ale gdy zagłębia sie w temat to polowa odpada, po zapoznaniu sie z formalnościami choćby z dofinansowaniem na panele to kolejne kilkanaście procent mądrzejszych odpada i zostaje kilkanaście procent którzy zamontują owe panele, i z tych kilkunastu procent kilka procent po pewnym okresie użytkowania stwierdza że nigdy by ich nie zamontowała i zostaje mała grupka którzy mają je i zachwalają bo żyją w niewiedzy.
    • Też niebawem muszę wymienić swoje bardzo stare szambo i wydaje mi się, że najlepszą opcją są szamba betonowe. Są one bardzo wytrzymałe, dzięki czemu długo służą. Na stronie: https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-poznan/ oferuje się firma, która do wyrobu szamb stosuję dobrą mieszankę betonu, a dodatkowo oferuje doradztwo dla osób, które tego potrzebują.
  • Popularne tematy