Skocz do zawartości

Recommended Posts

2 godziny temu, yaco181 napisał:

Nr 4 160zl :)

 

Poproszę tez wszystkie pozycje gdzie wygrywa EDZIA60 podbić po 10zl ;)

 

Co się dzieje?? 4h do konca i prawie nikogo tu nie ma??

 

Kto tutaj prowadzi/aktualizuje licytację?

Jeszcze za nr 35 100zl Rozmiar L ;)

Oj nie podoba mi się to. YACO nie przebiję Cię ...odijam Harmonię szczęścia 100zł

Dumna  jak Paw 70 zł

I 2 uśmiechy proszę

Link do komentarza

Kochani,
bardzo dziękujemy za udział w XIII Aukcji. Dziękuję osobiście, bo z wielką radością zobaczyłem na Aukcji miłe Osoby dobrze znane z poprzednich aukcji. Sprawiliśmy znów dzieciom wielką radość, zapewniliśmy ciekawe ferie, nie zawodząc...

Dla wszystkich uczestników aukcji mamy gadżety. Prosimy koniecznie o adres. A zwycięzców licytacji prosimy - jako że pierwszy raz w nowym miejscu - o adres wraz z potwierdzeniem przelewu na rzecz Ogniska.

Gdyby ktoś czuł się zawiedziony, że nie wylicytował pracę – prosimy o wiadomość. Ognisko już coś wymyśli...

                                                                                                                 Ukłony i podziękowania!!!
                                                                                                                 Andrzej Papliński

 

 

Adresy i potwierdzenia przelewu przesyłajcie na adres: andrzej.paplinski@budujemydom.pl

 

DANE DO WPŁAT:

Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów "Stara 4"

ul. Stara 4

00-231 Warszawa

 

Nr konta 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126

 

Koniecznie z dopiskiem: Darowizna na Ognisko Marymont - Aukcja Forum Budujemy Dom

 

Stan konta: 3230 zł

:santajump::santajump::santajump:

Link do komentarza

LIST Z OGNISKA MARYMONT NA ZAKOŃCZENIE:


Kochani!!!

To co dobre szybko się kończy, ale pozostajemy w poczuciu, że ciągle możemy liczyć na przychylność społeczności budowlanej.

Tegoroczna aukcja była trzynastą, co dla przesądnych nie zwiastowało nic dobrego. Ryzyko wzrastało, ponieważ startowaliśmy na nowej platformie Budujemy Dom. Obawy okazały się bezzasadne. Pocztą pantoflową starzy bywalcy aukcji zawitali i swoim zwyczajem podciągnęli wynik ku naszej ogromnej radości. Połączone siły bywalców z nieśmiałymi nowicjuszami zaowocowały całkiem zacną sumką, z której jak na nowy początek jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy Wam za to. To niebywałe, że mimo zawirowań pozostajecie nam wierni i chcecie nadal nas wspierać .

Ściskamy Was mocno, życząc w ten przedświąteczny czas samych dobrych chwil, sukcesów i radości na co dzień.


 

Ogniskowcy z Marymontu

Link do komentarza

ojejcia to super, ale nie trzeba bylo. ta akwarela bedzie pasowac do brzoz malej artystki od Zelki, z licytacji w innym celu :) tak popatrzylam, ze zebralo sie sporo fantow z roznych naszych wspolnych licytacji przez te kilka lat.  kazdy z nich zdobi kawalatek mojego domu czasem codziennie a czasem od swieta. to naprawde wzruszajace.

Pozdrawiam

Link do komentarza

Z radością ogłaszamy, że spłynęły wszystkie wpłaty. Zakończyliśmy też wysyłkę prac.

 

Wszystkie wpłaty - poza jedną. Marzena - anonimowy uczestnik aukcji - proszona o wpłatę i przesłanie adresu.

 

KOCHANI,
JESZCZE RAZ PODZIĘKOWANIA, ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNYCH RADOŚCI, POWODZENIA W 2019 ROKU DOBRZY LUDZIE I... DO ZOBACZENIA W PRZYSZŁYM ROKU NA XIV AUKCJI PRAC DZIECI Z OGNISKA MARYMONT.

A Mikołaj szczęśliwy niech tańczy dla Was :) :santajump:

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...