Skocz do zawartości

Recommended Posts

16 godzin temu, retrofood napisał:

Robim co możem.( ...)

Wiem, wiem, i chwała Ci za to.:)

 

Miałam na myśli wszystkich forumowiczów z BD. Co prawda na FM też nie wszyscy brali udział w aukcjach, niemniej jednak było ich trochę więcej:icon_smile:

 

No to zalicytuję... , ale później:icon_cool:

Link do komentarza

7. Zasznurowana - 70 zł staruszek

Daję - 7. Zasznurowana - 75 zł

 

22. Poczytaj ze mną  - 80 zł Prababka

daję - 22. Poczytaj ze mną   - 85 zł

 

23. Ledowy las - 65 zł Kasti

daję - 23. Ledowy las - 70 zł

 

 

Link do komentarza
1 minutę temu, yaco181 napisał:

Na Forum Muratora

To chyba nie to forum :icon_eek::icon_rolleyes:, chyba że gdzieś zabłądziłem...

 

Tak w ogóle Administracja mocno zaryzykowała, znając frekwencję TUTAJ i wrzucając właśnie tutaj bardzo ważną dla Ogniska Marymont aukcję... gdyby nie POMOC FM byłoby krucho...

Link do komentarza

Pięknie, że przyszli na Forum Budujemy Dom. Za to wdzięczność

1 minutę temu, uroboros napisał:

To chyba nie to forum :icon_eek::icon_rolleyes:, chyba że gdzieś zabłądziłem...

 

Tak w ogóle Administracja mocno zaryzykowała, znając frekwencję TUTAJ i wrzucając właśnie tutaj bardzo ważną dla Ogniska Marymont aukcję... gdyby nie POMOC FM byłoby krucho...

Tak, tak :) Ale warto było...

Link do komentarza

Retrofood będę taki niestety.. Bez żadnej informacji wczesniej licytacja zostala przeniesiona tutaj. kilka lat brałem w niej udział a z Wami byłem kiedys w Koniakowie.. Aukcja tutaj to nie byl dobry ruch i to widac po wynikach.. Gdyby na FB nie poinformowal mnie o aukcji tutaj Andrzej Papliński to nawet bym o niej nie wiedział..

Edyta M Podbijam Twoje fanty po 10zl każdy!! :)

Link do komentarza

Proszę o przelicytowanie bpis po 10zl na kazdej z prac dzieciaków..

2 minuty temu, TV BudujemyDom napisał:

Franka Melomanka ;)

75zl?? Za dwie redakcje można chyba zaoferowac wiecej ;)

Wyniki licytacji opublikuję wszędzie tam gdzie były zamieszczone posty z prośbą o zbiórce, a nawet w innym miejscach gdzie jestem moderatorem.. Wstyd trochę będzie.. :)

47 minut temu, Edyta M napisał:

Fakt faktem nie ma sie z kim bic o fanty :( .......

Ze mną się bij :)

Link do komentarza
Przed chwilą, Edyta M napisał:

I wlasnie tutaj chodzi o te " mozliwosci " licytujacych ;) .

 

 

Bez przesady. Nikt z nas nie spi na pieniadzach.. ale na taki cel warto poswiecic ostatnie oszczednosci.

Za rok sam moge zorganizowac taka licytacje i zapewniam duzo wieksza frekwencje..

Przed chwilą, TV BudujemyDom napisał:

Licytuję prywatnie yaco181. Może Pan powalczyć ze mną ;)

Ja z Panem?? Chętnie. Prosze o przelicytowanie wszystkich pozycji w ktorych prowadze :)

Link do komentarza
1 minutę temu, yaco181 napisał:

Bez przesady. Nikt z nas nie spi na pieniadzach.. ale na taki cel warto poswiecic ostatnie oszczednosci.

Za rok sam moge zorganizowac taka licytacje i zapewniam duzo wieksza frekwencje..

Już dziś zapraszam - stwórzmy sojusz. Niech to będzie nasza "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Czyli Aukcja prac dzieci w środowisku społecznościowym grup budujących, remontujących, z pasją dla domu...

3 minuty temu, yaco181 napisał:

Bez przesady. Nikt z nas nie spi na pieniadzach.. ale na taki cel warto poswiecic ostatnie oszczednosci.

Za rok sam moge zorganizowac taka licytacje i zapewniam duzo wieksza frekwencje..

Ja z Panem?? Chętnie. Prosze o przelicytowanie wszystkich pozycji w ktorych prowadze :)

To byłoby trudne, ale MarekT123 na razie broni swoją skromną pozycję. :)

Link do komentarza
1 minutę temu, TV BudujemyDom napisał:

Już dziś zapraszam - stwórzmy sojusz. Niech to będzie nasza "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Czyli Aukcja prac dzieci w środowisku społecznościowym grup budujących, remontujących, z pasją dla domu...

To akurat zbyt ogólnikowe. Aukcja jak ta jest dużo lepsza bo wiadomo o kim mowa i na jaki cel zbieramy.. ale jestem otwarty na wspolą akcję

3 minuty temu, TV BudujemyDom napisał:

Już dziś zapraszam - stwórzmy sojusz. Niech to będzie nasza "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy". Czyli Aukcja prac dzieci w środowisku społecznościowym grup budujących, remontujących, z pasją dla domu...

To byłoby trudne, ale MarekT123 na razie broni swoją skromną pozycję. :)

Trudne?? Bez przesady. Pokazmy dzieciakom, ze można i którys rok z rzędu mogą na nas liczyć..

Mam nadzieję, ze Pan MarekT123 bedzie walczyl i bronil swojej pozycji do donca ;)

Poprosze Frankę Melomankę za 200zl 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...