Skocz do zawartości

Recommended Posts

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

 

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

 

 

Prace Zelci tak jak Prace Dzieci z Ogniska Marymont wykonane sa SERCEM ( piekne i niepowtarzalne ) , kazdy   musi miec przynajmniej jedna taka prace w swoim domu :) .  Zachecam do licytowania !

Link do komentarza
Gość Żelka
1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

i praca Żeluni za 45. Nr 33

 

Wszystkie nowe kolezanki i nowych kolegow zapewniam, ze prace Żelki sa mega wyjatkowe i warto sie o nie policytowac :)

Pozostałych znajomych chyba nie musze przekonywac?:icon_cool:

 

a wiec......lecimy z tym koksem

Tarcia kochana Ty moja! powalcz jeszcze troszkę, please, bo Jagoda wcześniej tą pozycję za 50 licytowała. 

1 godzinę temu, Gość Kasti napisał:

 

 

 

Link do komentarza
17 godzin temu, Gość bpis napisał:

Halo, halo, jest tu kto?

Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!:zalamka:

 

Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł :smile:

(Wybacz, Tar :), ale pasują do mojej sowy)

no dobra to wezme te Gile za 50 zł.  :)

Link do komentarza

 

22 godziny temu, TV BudujemyDom napisał:

Dodajemy nowy fant:

:yahoo: Uśmiech Instant - każdy uśmiech 5 zł

 

22 godziny temu, uroboros napisał:

Szukam tej torebeczki z uśmiechem i nie widzę :bezradny:- instrukcja użycia jest załączona? Może jakaś wizualizacja?

Na próbę- poproszę jeden uśmiech instant :)

 

To ja dwa uśmiechy daję :D:D

Link do komentarza
Dnia 13.12.2018 o 13:02, retrofood napisał:

Nas zaliczasz do tych starych czy nowych

Dnia 13.12.2018 o 13:22, Gość Żelka napisał:

Tarcia kochana Ty moja! powalcz jeszcze troszkę, please, bo Jagoda wcześniej tą pozycję za 50 licytowała. 

 

 

sie robi, sorki Jagodko 60 zł. za Żelciowa prace nr 33

Link do komentarza
2 godziny temu, TV BudujemyDom napisał:

Mmelisa :) Wspaniale widzieć starą gwardię aukcji. 

Tez sie ciesze :D 

 

Edytka, nastepnym razem przez messenger klikaj, bo "tam" malo kiedy zagladam... Przyznam szczerze, ze weszlam dzisiaj z ciekawosci zobaczyc czy nie ma aukcji...bo pamietam, ze zawsze przed swietami byla :D

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, yaco181 napisał:

Witajcie!! Wreszcie Was znalazłem.

Poproszę od 1-5 po 100zl :)

 

Co jest..Spicie?? Poproszę jeszcze 31 i 35 po 50zl 

 

Yaco Ty to masz wejście:yahoo:

Prawdziwe trzęsienie na aukcji....WIELKIE DZIĘKI!!!!!!

Robi się bardzo ciekawie:santajump:

 

Yaco - chyba myślami akurat dziś tu przyciągnęłam:27_sunglasses:,

 

Link do komentarza
1 godzinę temu, Mmelisa napisał:

Tez sie ciesze :D 

 

Edytka, nastepnym razem przez messenger klikaj, bo "tam" malo kiedy zagladam... Przyznam szczerze, ze weszlam dzisiaj z ciekawosci zobaczyc czy nie ma aukcji...bo pamietam, ze zawsze przed swietami byla :D

 

Mmelisko szczerze mówiąc liczyłam na to, że stara gwardia aukcyjna zerknie tam i tu trafi

4 minuty temu, yaco181 napisał:

Szukalem Was na muratorze. Myslalem, ze w tym roku nic nie ma, a tu prosze :)

 

Tak jak napisałam wyżej...bardzo liczyłam, że stali bywalcy tam zerkną...dzięki>:(

Link do komentarza

No tak...

yaco181 wpadł jak burza i pogodził wszystkich...

 

W takim razie poproszę o: 13. Ptasi boks (22 cm x 9 cm x 3 cm) - 50 zł. 

 

Nawiasem mówiąc, miałam nadzieję na zażartą bitwę o fanty w większym gronie, a wychodzi na to, że gdyby nie goście z FM - licytacja prawie stałaby w miejscu.

 

Koledzy z forum BD - spróbujcie powalczyć - naprawdę warto pomóc dzieciom, a prace są cudne!

(Ot, takie małe wjeżdżanie na ambicję tuż przed końcem aukcji B|)

Link do komentarza
3 godziny temu, Gość bpis napisał:

 

Koledzy z forum BD - spróbujcie powalczyć - naprawdę warto pomóc dzieciom, a prace są cudne!

(Ot, takie małe wjeżdżanie na ambicję tuż przed końcem aukcji B|)

Moze kazdy czeka na ostatnia chwile ;) i wtedy zacznie sie walka , bo  prace Dzieci sa przesliczne ( piekniejsze niz na zdjeciach )  z poprzednich Aukcji sama  mam ich spory komplecik ;) w domu .

Licze na to , ze jednak nie tylko FM badzie walczylo do konca o sliczne fanty i jeszcze przed koncem licytacji pojawia sie inne " duszyczki " .

Link do komentarza
12 godzin temu, Gość bpis napisał:

 Koledzy z forum BD - spróbujcie powalczyć - naprawdę warto pomóc dzieciom, a prace są cudne!

(Ot, takie małe wjeżdżanie na ambicję tuż przed końcem aukcji B|)

Robim co możem. Ale dzięki! Może  zajrzę znowu na forum M.? Tylko tytuł mi zabrali to teraz jak jaki goły...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...