Skocz do zawartości

Karton gips z błędami


Recommended Posts

Cytat

icon_surprised.gif Błędy w wykonaniu pokrycia z k-g ,co wiecie ?jak naprawić? na co zwracać uwagę?Będę wdzięczny za waszą wiedzę i przestrogi. A ja też coś wiem ?? Bob



witam
jest trochę możliwych do wykonania błędów przy G-K ale wszystkich błędów w poście nie da się opisać. jaki błąd, co się dzieje potem odpowiedź na pytanie, ja też coś wiem. pozdr.
Link do komentarza
Cytat

witam
jest trochę możliwych do wykonania błędów przy G-K ale wszystkich błędów w poście nie da się opisać. jaki błąd, co się dzieje potem odpowiedź na pytanie, ja też coś wiem. pozdr.


Witam .Przykład mam taki,ekipa kończy pracę jednokrotnym malowaniem k-g farbą emulsyjną białą jako przygotowanie ścian dla dalszego malowania.To dobrze czy nie? Bob
Link do komentarza
Cytat

Witam .Przykład mam taki,ekipa kończy pracę jednokrotnym malowaniem k-g farbą emulsyjną białą jako przygotowanie ścian dla dalszego malowania.To dobrze czy nie? Bob


Cze.Z moich obserwacji wynika że tak nie można bo przy malowaniu wąłkiem często nawija się na wałek ta pokładowa farba.Pozdro.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

icon_surprised.gif Błędy w wykonaniu pokrycia z k-g ,co wiecie ?jak naprawić? na co zwracać uwagę?Będę wdzięczny za waszą wiedzę i przestrogi. A ja też coś wiem ?? Bob


Mąż mówi że 1 na 10 ekip nie popełnia błędów wykonawczych bo miast się szkolić powiela błędy ,,nauczycieli,,typu ojciec tak robił to i ja tak robię.Pozdrawiam icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...
Przede wszystkim zbyt duży rozstaw profili (ponad 0,5m) i zbyt duże szpary między płytami. Co do kończenia malowaniem, można jak najbardziej, tylko najlepiej jakby to było robione farbą taką jaką będziemy malować docelowo (lub podkładem pod tą farbę). No i łączenia powinno się zagruntować albo chociaż zamieść szczotką, żeby odpylić, wtedy nie powinno być już efektu zwijającej się farby. No chyba, że artyści malowali mokry jeszcze gips.
Link do komentarza
Boże ciekawe kiedy ci nasi polscy wykonawcy "fachowcy" nauczą sie prawidłowo stosować prawidłowe farby?! Mamy 21 wiek i farby zmieniły sie o 180 stopni.
Ręce opadają jak czytam że na surową ścianę nakładają jakąś śnieżkę (warstwa pod inne farby) ! Jak potem każda inna farba będzie sie trzymać???
Najpierw podkład ! i to dobry podkład a nie jakieś śnieżki duluxy czy kabe. Spójrzcie jaką te firmy dają gwarancję na ich produkty? Firmy zachodnie dają minimum 15 lat gwarancji !!! a u nas? jak raz wszedłem do jednej firmy co była wyżej w tym temacie opisywana jako dobra, i zapytałem sie o gwarancje jaką mogą mi udzielić to ekspedientka sie trochę zastanawiał i w końcu powiedział 5 lat icon_smile.gif Przepraszam bardzo ale to mało bo ja nie mam zamiaru przy ponownym malowaniu zrywać starą farbę co kończy sie skrobanką ściany.
Pamiętajmy o jednym Pierwsza warstwa jest najważniejsza.

Trochę siedzę w tym temacie i mogę udzielić jakiś rad wiec jak coś to proszę o wiadomość.

Pozdrawiam
Adam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...