Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jaki to producent okien? Logo z koroną


Recommended Posts

Zobacz jaki znak jest wytłoczony na okuciu. Nie sugeruj sie klamka bo to może być logo producenta klamki a nie okucia.

17 minut temu, Michał_Południe napisał:

Witam,
1) Jaki to producent okien? Logo z koroną.
2) Ułamała mi się część okucia w drzwiach plastikowych, klamka kręci się dookoła 360stopni. Jak wg Was można to naprawić? Można wymienić tę część czy trzeba szukać całego okucia?


 

image2.jpeg

 

Wystarczyło tylko poszperać w necie i się samo znalazło. Jest to okucie firmy Schuco.

schuco-international.svg

Raczej do wymiany będzie mechanizm zamka, ale i tak raczej tego sam nie wymienisz. Będziesz musiał znaleźć firmę która stosuje do swoich okien okucia tej firmy i tam zapytać o wymianę.

24 minuty temu, Michał_Południe napisał:


2) Ułamała mi się część okucia w drzwiach plastikowych, klamka kręci się dookoła 360stopni. Jak wg Was można to naprawić? Można wymienić tę część czy trzeba szukać całego okucia?


 

 

image1-1.jpeg

Ta część nazywa sie zasuwnica. Poniżej na fotce jest chyba taka sama jak u Ciebie.

500_500_productGfx_095e4c02d6e1658245d9d

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, ravhtc napisał:

Kapica tworzy okna na profilach Schuco.
Z tym, że to rejony Śląska, a nie wiem skąd Ty jesteś.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Mnóstwo producentów robi okna na profilach Schuco, wystarczy popytać po okolicznych producentach.

Tylko kolega Michał_Południe autor tematu pomimo, że był tu cztery godziny temu nie raczył się odezwać, więc raczej aż tak mu nie zależy na pomocy jakby sie wydawało.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Jak masz problem z trzymaniem szklanki z herbatą, czy piwem, albo z trzymaniem  moczu - to koniecznie...   Dlaczego wodoodporna??? może PLAMOODPORNA...   Jak wymienisz samą piankę, to nabierzesz wprawy i za niedługi czas będziesz umiał szybko powtórzyć tą operację, jak się znowu "wysiedzi"...   Jeśli ma to być NA DŁUŻEJ - trzeba wymienić sprężyny... ale to trzeba UMIEĆ... mieć dostęp do nowych sprężyn w odpowiednim wymiarze (można zamówić w specjalistycznym zakładzie z przesyłką), wiedzieć KTÓRE i JAK zamontować, żeby nie "wystrzeliły"... (da się, bo przecież tapicer tak robi)...   Masz czas i chęci - wszak nie święci garnki lepią - próbuj, ale tak, żeby za jakiś czas tapicer zechciał przyjąć do poprawek, albo do odtworzenia układu sprężyn...  
    • Istnieje coś takiego jak nieprzekraczalna linia zabudowy, wydana dla tej działki i może ona być inna niż te 8 m od krawędzi drogi... nie do końca zależy ta odległość od decyzji zarządcy drogi, wyznaczona jest w warunkach zabudowy działki, czy terenu... Szukaj w  warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/biznes/nieprzekraczalna-linia-zabudowy,145242.html  
    • W którą stronę ten przeskok - czy na pewno na ubytek wody z bojlera? A może jednak w drugą stronę? Mam pewne podejrzenie, ale nie będę pisal, bo niektórzy będą mnie chcieli obśmiać
    • Witam.   Chcę wybrać projekt domu i z wysuniętym garażem (w budynku) na 2 metry. Działka jest zlokalizowana blisko drogi powiatowej i zgodnie z artykułem 43 ustawy o drogach, obiekty budowlane przy drodze powiatowej powinny zachować odległość od zewnętrznej krawędzi drogi 8 m. Odstępstwa od wyżej wymienionych przepisów są możliwe tylko w szczególnie uzasadnionych przypadkach. Mniejsza odległość budynku od drogi zależy od decyzji zarządcy drogi. Inwestor musi uzyskać zgodę odpowiedniego zarządcy drogi przed uzyskaniem pozwolenia na budowę.  Projekt domu jest wykonany wraz z wysuniętym garażem na 2 m. i zastanawiam się czy zarządca drogi wyrazi zgodę na to żeby wysunięty garaż postawić w odległości 6 m. natomiast budynek z wejściem głównym będzie znajdował się w odległości przepisowej czyli 8 m. Czy mieliście już podobną sytuację i uzyskaliście takie pozwolenie? Zastanawiam się co może oznaczać "uzasadniony przypadek" i co napisać w takim wniosku.  
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...