Skocz do zawartości

Historia edycji

joks

joks

44 minuty temu, mhtyl napisał:

jak pisałem wcześniej farba gruntująca jest do bani z powodu takiego że nie wzmacnia podłoża tak jak grunt a to z prostego  powodu, jest gęściejsza niż sam grunt  przez co za płytko penetruje  w materiał

Dla tego dolewam do snieżki unigruntu , robi się rzadsza i lepiej wsiąka , i do tego unigrunt który te wsiąkanie potęguje .O wiele lepiej widać niedoróbki w powierzchni malowanej  jak zagruntowanej samym rozcieńczonym unigruntem . Ot i cały myk ...:icon_biggrin: Sama Śnieżka Grunt jest kiepska ale stuningowana u mnie się sprawdza już kilka lat .

joks

joks

38 minut temu, mhtyl napisał:

jak pisałem wcześniej farba gruntująca jest do bani z powodu takiego że nie wzmacnia podłoża tak jak grunt a to z prostego  powodu, jest gęściejsza niż sam grunt  przez co za płytko penetruje  w materiał

Dla tego dolewam do snieżki unigruntu , robi się rzadsza i lepiej wsiąka , i do tego unigrut który te wsiąkanie potęguje .O wiele lepiej widać niedoróbki w powierzchni malowanej  jak zagruntowanej samym rozcieńczonym unigrutem . Ot i cały myk ...:icon_biggrin: Sama Śnieżka Grunt jest kiepska ale stuningowana u mnie się sprawdza już kilka lat .

×
×
  • Utwórz nowe...