Skocz do zawartości

Z28 / Z500


Robertino

Recommended Posts

  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Witaj.

Ja też noszę się z zamiarem zakupu Z28. Jakie zmiany planujesz wprowadzić?


========================================================
hej
Wybrałem te projekt bo nie mam nośnych ścian wewnętrzcyh i można go dowolnie modyfikować.
Oto moje zmiany . (dołączam skan , mam nadzieje że będzie widoczny)
1.garaż bedzię po prawej stronie ale głębokość jego będzie jak całego domu (robię miejsce na kotłownie około 8m2)
2.wydłużam budynek o 1m czyli będzie miał 18m na 9m
3.zmieniam całkowicie wnętrze (upraszczam je)
4. wyjście na taras będzie po lewej stronie bo mam wąską działkę 25m na 70m
5.wszytkie okna będą w nieco innym położeniu
4.ściany fundamentowę będą miały około 45cm nad powierdzchia zięmi (boję się podtopień)
pozdr.Robertino.

DSC01446.jpg

Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
Cytat

witam serdecznie
W końcu mam już projekt domu Z8 28GP. Jutro ruszam do architekta będzie mi nanosił poprawki o których pisałem wcześniej (sporo pracy go czeka).
Bardzo się cieszę.
pozdr .Robertino


Witam serdecznie ja wybralam projekt Z18.Czy ktos moze mi udzielic jakiejs dobrej rady czy to dobry projekt jest bardzo zblizony do Z28 i caly czas sie zastanawiam czy go zmienic mamy?Projektant dal nam 2miesiace na zastanowienie .pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
To nasze zmiany w Z8 ... czekamy tylko na pozwolenie - ten ostatni papierek nas wstrzymuje od kilku miesięcy, więc chyba nici i nie zaczniemy już w tym roku bo dziś już mamy 24 listopad 2009r.a lepiej nie lać fundamentów w zimie - nawet,że teraz wydaje się jeszcze ciepło. Więc pewnie zaczniemy w marcu icon_smile.gif

Wszystko będziemy robić systemem gospodarczym a tzn. bez fachowców ,bo mąż to złota rączka i pomalutku i do celu na ile człowieka będzie stać. Życzę wszystkim powodzenia. Bardzo prosimy o przesłanie nam zdjęć z realizacji projektu Z8 ... kilka zdjęć z każdego etapu : staniszowie@hotmail.com

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

DSC01446.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...