Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• I zapomniałaś o NFZ tam tez nie brakuje darmozjadów.  Oto chodzi, mamy opiekę ale jakbyśmy jej nie mieli i nie pisz mi o szpitalach jakie są bo mi sie niedobrze robi. Chcesz mogę podać Ci kilka przykładów olewatorstwa szpitali  co do pacjentów i nie są to przykłady wyssane z palca. Znajomy czekał półtora roku na zabieg a po roku (czyli na początku nowego roku kalendarzowego) NFZ nie podpisał umowy z tym szpitalem i zabieg szlag trafił i szukał kolejnego. Znajoma z pracy czekała prawie dwa lata na jakieś kobiece specjalistyczne badania i gdy przyszedł termin owych badan miesiąc wcześniej zadzwoniło do szpitala o potwierdzenie tych badań i sie okazało że szpital skrócił termin o trzy miesiące powiadamiając ją LISTOWNIE poprzez pocztę polską!!!!! (gdzie ona podała nr telefonu i maila w karcie informacyjnej) a ona w miedzy czasie zmieniła miejsce zamieszkania i list do niej nie dotarł i kopara jej opadła. Wiem że nie wszystkie szpitale tak działają, ale jak taką prowadza olewatorską politykę  wobec pacjentów to niech potem nie płaczą że nie mają pieniędzy. I pomimo tego rozdawnictwa zauważyłaś aby ludziom żyło się lepiej? Bo ja różnicy nie zauważyłem. Daga to co napisałaś o pisorach można podciągnąć pod inne partie rządzące, no może oprócz agitacji z ambony  każdy rząd tak robił i robić będzie.
    • Nie mam pretensji do Rządu (jako takiego - sprawnego).  Większość  sejmowa i pośrednio Rząd jest ubezwłasnowolniona - decyzje zapadają w siedzibie kacyka, który myśli że jest Marszałkiem.  A ten jest despotą - choćby wydarzenia ostatnich dni. Ale szczytem jest wielebny notariusz dlatego kacykowi się wszystko udaje. Kacyk nie lubi ludzi - toleruje tylko swoich wasali. Epidemia obnaża to zdecydowanie.
    • Ja ich nie wybierałam i nie chcę być tak traktowana. Nie korzystam z "plusów" i nie życzę sobie, żeby jakiś Sebix z Karyną na potęgę bezmyślnie powiększali rodzinę, żyjąc za moje ciężko zarobione pieniądze, z których dużą część muszę oddać w podatkach, podwyżkach towarów w sklepach, podwyżkach prądu. Szlag mnie trafi. Dobra, zmiana tematu, bo mi żyłka wyszła na czoło. Ciśnienie również mam odpowiednio wysokie.  
    • Ludzie sami (ta większość) ich ukierunkowała do pewnych zachowań, więc traktują ich, tak jak wybrali.
    • Rozdawnictwo, Heniu. Brak perspektywicznego myślenia, byle im tu i teraz było dobrze. Żelazny elektorat, mierny, ale bierny. Agitacja z ambony. I dużo by jeszcze wymieniać. Im nie jest wstyd. Mają obywateli za bydło, które pasają na swój użytek. Ktoś podatki płacić musi na to, żeby sobie premie wypłacali.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...