Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

Poszukuję nietypowej klamki. Problem polega na tym, że kluczyk w zamku przekreca się dopiero w momencie podniesienia klamki do góry maksymalnie pod skosem (tak jak na zdjęciu). Nigdzie w sklepach nie mogę tego znaleźć w internecie też nie natrafiłem. 

Bardzo proszę o pomoc. Jakis link czy też nazwę takiego systemu zamykania, cos co pozwoli mi na zakup. 

Z góry dziękuję. 

IMG_20181107_133847.jpg

Link do komentarza

I raczej nie kupisz bo to jest raczej zamek zespolony wraz z okuciem całych drzwiach. Jedyny ratunek to odczytać producenta okucia i szukać u niego. Nazwa powinna być wytłoczona na metalowych elementach okucia.

Link do komentarza
11 godzin temu, mhtyl napisał:

I raczej nie kupisz bo to jest raczej zamek zespolony wraz z okuciem całych drzwiach. Jedyny ratunek to odczytać producenta okucia i szukać u niego. Nazwa powinna być wytłoczona na metalowych elementach okucia.

Dzięki za odpowiedź ale to raczej nie to. Zamek jest na wkładkę. Poprzedni użytkownik założył zwykłą klamkę, ktorej nie da się tak podnieść i zamknać drzwi na klucz. 

Link do komentarza
48 minut temu, Czlowiekzdaleka napisał:

Poprzedni użytkownik założył zwykłą klamkę, ktorej nie da się tak podnieść i zamknać drzwi na klucz. 

Dlatego mhtyl napisał Ci:

 

12 godzin temu, mhtyl napisał:

...Jedyny ratunek to odczytać producenta okucia i szukać u niego.

 

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...