Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

tomson85

tomson85

Chyba jedna i druga firma montuje te pompy jak i rekuperatory z tego co wiem. Ale w sumie wazne jak nie najeazniejsze dla mnie jest to ktora pompa bedzie lepsza. 

tomson85

tomson85

Nie bo jedna i druga firma montuje te pompy jak i rekuperatory z tego co wiem.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Internet nie zna odległości. A akurat w Londynie generalny remont + kopanie piwnicy pod gotowym domem (!). To sprawdziliśmy czy plan otworów ma ręce i nogi. Zapraszamy Inwestorów po wizualizację schodów na schody.online  
    • Planował bym to tak zrobić tylko czy zastosować po jednej skrzynce rozdzielczej na parter i poddasze czy na każdą kondygnacje oddzielne czyli 2 nawiewne i 2 wywiewne jak by było lepiej i czy ten plan jest dobry? I co ze strychem czy go wentylować czy nie ?
    • My długo szukaliśmy narożnika do salonu, mieliśmy duże ograniczenia metrażowe, więc zwiedziliśmy z 10 sklepów i w koncu w Agacie się udało. Później żałowaliśmy, że się pospieszyliśmy, bo w necie 2 dni późiej było 400 zł taniej, bo kolega kupił, tu znalazł listę rabatów https://kotrabatowy.pl/sklep/agata-meble/
    • 7. Szambo- ukończone. 8. Tymczasowe dojście do domu( podest z palet)- ukonczone. 9. Schody- do ukończenia. Drewno zamówione i czekamy. 10. Elewacja/tynk- ukończona Chłopaki czekali z robotą bo mi się drzwi opóźniły. 11. Mycie, odkurzanie, mycie, odkurzanie.... Trwa Trochę fotek : Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
    • W ostatnich dwóch tygodniach sporo się działo. Goniliśmy z pracami. Nieco info: 1. Gruntowanie i malowanie- ukończone Gruntowanie z wałka- nawet poszło. W planie było malowanie natryskowe. Ale to zabezpieczenia kabli, sufitów, podłóg... Mówimy spróbujemy wałkami. Próba malowania Ytonga wałkami niestety nieudana się okazała. Aby farba weszła w pory, trzeba było siły jak przy wyciskaniu ciężarów na siłowni. Więc wróciliśmy do natrysku. Były plany zakupu pistoletu, wynajęcia lub firmy. Zdecydowaliśmy się na firmę bo czas naglił I też wolałem uniknąć ewentualnych problemów z pistoletem, czyszczeniem itp. Ok. 3 dni zabezpieczania kabli, sufitów, podłóg, słupów, kominów, pieca i natrysk poszedł w ruch. 16 wiaderek farby przemysłowej akrylowo lateksowej Alpol 610 i pomalowane po ok. 2 dniach 400m2 ścian( 2 warstwy choć przy tej ilości farby 2 rakie4 domu by się pomalowało ) Odklejanie taśm z kabli- prawie 2 dni 2. Instalacja gazowa- ukończona( wewnętrzna I zewnętrzna. Gazomierz- ma być zamontowany jutro 3. Odbiór kominiarski oraz pieca CO- ukończony 4. Elektryka- ukończona Montaż gniazdek/łączników plus rozdzielnia. Całość zakończona protokołem. Na kolejny dzień Tauron zamontował licznik. 5. Drzwi zewnętrzne- ukończone. Zamontowane 2szt. czerwonych, strażackich drewnianych drzwi. 6. Drzwi wewnętrzne- do ukończenia. Zakupione i odebrane z magazynu, czekają na montaż. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...