Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Kiedy odliczyć zakup kotła?

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A nie prościej postawić po prostu wiatę? Po co stawiać garaż bez ścian? Poza tym o jakim garażu myślisz? Blaszanym? Wiata jest konstrukcją nie związaną na stałe z gruntem.  
    • Witam serdecznie. Opiszę mój problem w kilku zwięzłych słowach. Moja działka jest zbyt wąska bym mógł postawić garaż o powierzchni 24 m kwadratowe. Szerokość działki to zaledwie 5,5 m. Po konsultacji z dwoma architektami nie ma szans abym lege artis taki postawił garaż ale wiatę już tak. Moje pytanie jest następujące , czy mogę postawić garaż i przerobić go na wiatę usuwając jedną ze ścian bądź wprowadzić takie modyfikacje aby nie wszystkie ściany były zabudowane. Teoretycznie taka konstrukcja spełniała by wszystkie wymogi definicji wiaty , naturalnie byłaby to wiata "rekreacyjna"  Co na ten temat sądzicie , czekam na wasze opinie. Pozdrawiam.
    • wystarczy poczytać o nim na wiki i wszystko będzie jasne.
    • Jooo!   No nie jest taki szczodry, jak ja dla niego   Jak bym cię nie znał, to bym się zdziwił. Dalej nie napisałeś jak utwardzić kawałek działki pod ciężarówkę bez kamieni - czyli faszyna?  Nie zauważyłem tego na budowach, ale to może sposob elektrykow I jak stanąć na działce, skoro nie ma podjazdu - przefrunąć, panie sensowny? No przecież napisał  joks - żeby mu samochód nie utknął. Samochód to nie prąd - nie wystarczy kabel w błocie, żeby płynął. Może tak jest bardziej zrozumiałe dla twej profesji 1. Chodzi o przyjazd - jak już cytujesz post1 - czyli stanie, nawracanie, manewrowanie, wyładunek. Jak nie wiesz, czym to się rożni, to popatrz na Rajd Dakar - jak który stanie w drodze, to mu trudno ruszyć. 2. "Trochę pracy i będzie tanio" - znaczy z faszyną  - i do d... 3. " bez zaniedbań w ochronie środowiska" - a faszynę to skąd weźmiesz - wytniesz - czyli wytniesz środowisko, i  jeszcze moze karę zapłacisz  4. "Po prostu z czasem samo się rozłoży" - na błoto - a skąd wiesz, ile będzie trwała budowa?. Poza tym faszyna sie tak szybko nie rozkłada - nie dawali by jej na wały.  Niestety - @retrofood - cieniutkooooo!  Tematodawca wpisał pytanie w forum, nie w google. Wklejam z google tu odpowiedź, bo jest dobra i na temat  - ty nie dałeś żadnej dobrej odpowiedzi, oprócz mędzenia i narzekania.   Oczywiście! wpisałem to dużo wcześniej w poście 32, ale demo i retrofood nie rozumieją:  
    • To była moja reakcja na ten twój irytująco chamski wpis skierowany do Retro, ty ciulu głupi !!!!!!. Widzę fekaliowcu że masz głowę nabitą fekaliami i nie potrafisz w kulturalny sposób komunikować się z ludźmi.    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...