Skocz do zawartości

Brak wyprowadzonego pionu kanalizacyjnego na dach.


Recommended Posts

Witam, mam pytanie. W nowym domu parter i piętro  i strych. Na strychu znalazłem wystającą na około 50 cm rurkę pionu kanalizacyjnego. Dowiedziałem się od dewelopera że zapomnieli ją wyciągnąć na dach. Nie chcę aby teraz wiercili mi w dachu dziurę aby założyć komin odprowadzający ze wzgledu na fakt , iż cały strych pokryty jest wełną i zabezpieczony folią. Boję się że dobrze nie uszczelnią i dopiero bedzie problem.

Prosze o info czy mogę zastąpić komin na cośinnego.

Do innego pionu komin jest odprowadzony.

Dziękuję za wiadomości.

Link do komentarza
14 godzin temu, Darek Brzostowski napisał:

Witam, mam pytanie. W nowym domu parter i piętro  i strych. Na strychu znalazłem wystającą na około 50 cm rurkę pionu kanalizacyjnego. Dowiedziałem się od dewelopera że zapomnieli ją wyciągnąć na dach. Nie chcę aby teraz wiercili mi w dachu dziurę aby założyć komin odprowadzający ze wzgledu na fakt , iż cały strych pokryty jest wełną i zabezpieczony folią. Boję się że dobrze nie uszczelnią i dopiero bedzie problem.

Prosze o info czy mogę zastąpić komin na cośinnego.

Do innego pionu komin jest odprowadzony.

Dziękuję za wiadomości.

Jeżeli nie chcesz dziurawić dachu to istnieje możliwość wypuszczenia rury odpowietrzającej przez ścianę szczytową domu. Mniej inwazyjna metoda ale trochę może ująć uroku domkowi, wszystko zależy jak to zostanie wykonane.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...