Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gdzieś ktoś napisał wcześniej, że teraz my, hieny czekamy tylko, żeby wybory się nie odbyły, bo biedny PIS polegnie na koronawirusie i potem Anżeja już nikt nie wybierze. TAK, TAK, TAK i jeszcze raz curwa TAK !!!!! Bo tak się dossali do władzy podporządkowując sobie nawet sądy, które orzekają tak, jak oni chcą, że teraz nawet atom ich kuźwa nie ruszy. Będę zajadać popcorn, siedzieć w fotelu i śmiać się w głos tak, jak śmieje się teraz Kaczyński z ławy sejmowej, robiąc z nami, co chce. Będę z lubością słuchać każdego ich kwiku kiedy będą oglądali słupki sondażowe. Finito .  
    • Widziałaś wypowiedź jednego z przewodników duchowych elektoratu PISu w linku od animusa w poście #1217? Oni tym są karmieni na codzień... Nie ma kto im tego wytłumaczyć, nie ma jak... nie zdają sobie sprawy co to jest ta KONSTYTUCJA, oprócz tego, że jest to biało-czerwona książeczka, którą niektórzy ludzie COŚ MÓWIĄC - potrząsają nad głową... Nie mają możliwości słuchać innych ludzi w innych mediach, bo do nich one FIZYCZNIE nie docierają...    
    • Jeśli tak, tego akurat też nie pochwalam. W czasie zagrożenia siedzi się na zadach. I tyle.
    • wyjedziesz w Bieszczady, czy na Antarktydę?     Wydaje mi się, że tu demo bardziej miał na myśli wędrowniczków-narciarzy, którzy wiedząc o zagrożeniu wyjechali tam na narty - bo taniej -, tych z wysp różnych tropikalnych, itp...    
    • Cóż. Niestety od koryta ich teraz nie oderwiesz. Mają wszystko łącznie z Sądami. Niestety. Widać elektorat PIS lubi być trzymany za mordę i zniewalany na każdym kroku. Jak w pozycji na Urząd Skarbowy — ludzie mają związane ręce, a urząd (PIS) dobiera im się do doopy (kasy), przy czym najwyraźniej im się to podoba, skoro jak cielęta na rzeź idą za PIS'em pomimo łamania przez włodarzy wszystkich zasad praworządności.  No ale cóż. Jak się już przekonaliśmy — kiedy rząd pluje Polakom w twarz, elektorat uważa, że deszcz pada. Żadne nasze argumenty tego nie zmienią. Nie da się im wytłumaczyć, że to, co się dzieje, jest pogwałceniem wszystkiego po kolei łącznie z Konstytucją. Czasem myślę tak: a niech już posadzą z powrotem niegrzeszącego zbytnim intelektem Anżeja  powtórnie na stołku, idą w PIS'du i zejdą mi z oczu. Po czym stwierdzam, że nie nie zdzierżyłabym tego oblicza przez kolejne 5 lat. I tak w kółko. Ech. Rozważam odcięcie się na jakiś czas od polityki, bo mam wcurwa po całości. I tak zrobią, co będą chcieli, mając głęboko w zadzie co myśli o nich bydło, które sobie pasą na własny użytek ... wrrrróć ... ludzie.  Ulało się, sorrrrry.     Oczywiście, Buster. Mieli kilka lat na to, żeby sobie tak wszystko poukładać, żeby teraz im nikt nie podskoczył. Wykorzystali ten czas doskonale, odwracając uwagę od rzeczy ważnych i  zamykając ludziom japy "pińćsetkami" . Ustawy przepychane nocami nie dotyczyły niestety spraw błahych.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...