Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie zenkuj! - to do zenka, nie animusa!   Łaskawa ręka Admina DOSKONALE odróżnia chwastowanie od pracy organicznej... Jak się czyta to zenkowanie, to właśnie takie słowa lecą - jeśli nie głośno, to na pewno pod niejednym wąsem.    
    • Gość SWZ
      I co z tego wynika panie przemądrzałku? Chleb też kupisz w każdym sklepie ale nie w każdy jest taki sam w smaku i w jakości. Tak samo można odnieść się do tych wyłączników.
    • Odwalasz kupę dobrej roboty. Najlepiej jakbyś mógł od razu edytować jego tekst, jak ktoś napisze, pogadaj z Marcinem.   
    • Niepotrzebnie sie tłumaczysz - teraz wręcz pożądane jest dbanie o spokój  i zdrowie. Jeśli to jest warunkiem twego dobrego samopoczucia - to bardzo dobrze zrobiłaś.   Uśmiać się też nie zawadzi - nawet jeśli to rynsztok - może chodzi o pracę niektórych mięśni, a nie szarych komórek. Choć jest progres, tym razem nie było o dupie. Czyli rozwój      Czytanie tego, z czym sie zgadzasz - potęguje w człowieku pewność siebie i dumę z własnej wiedzy. Odkrywa taki komfort intelektualny - przecież ja to wszystko wiem. Wszystko wiem. Wiem wszystko   A skoro wiem - to Jestem! Orgazm filozofa (ofy) Czyli dobrze robisz    Nie wiem, co demo  - ale dla mnie nie tyle jest ważne, co czytasz - ważne, co piszesz. No bo to czytają inni.      No i ja na to odpowiadam - w celu czyszczenia mętnej wody - takie hobby    No i tego sobie nie odmówię - twój post, daggulka, jest testem dla @Redakcja- Marcina! Skoro go tak bolała ta dyskusja, ciekawe czy wymaże tego błazna z kabaretu z jego słowotokiem. Czy dla Marcina słowo pisane jest równoważne mówionemu? A może potraktuje ten wywód "artysty" jako dzieło artystyczne, które nie powinno się cenzurować i wykasować? W imię wyższych celów wolności wypowiedzi? Będzie musiał wywartościować - czy nasze posty mają wartość autorskiego manifestu, czy takie prawa ma tylko - takie wyższe prawa - ma tylko taki kabareciarz?   Może się okazać, że twój post, to taki kamień wrzucony w wodę, a wzbudzone kręgi nie wiadomo, o co zahaczą! Taki papierek lakmusowy, taki szybki test na koronaw..., sorry, na Marcina?????    Dałaś czadu - daggulka!  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...