Skocz do zawartości

Oczyszczalnia sciekow


lusia

Recommended Posts

  • 3 tygodnie temu...
Dzieki za podpowiedz wlasnie zrobilismy badania gruntu i okazało sie ze mamy wysoki poziom wod grunyowych1.20cm.Ponadto teren gliniasty na glebokosci 3m.Pomocy bo nadal chce przydomowa oczyszczalnie sciekow,wiem ze na rozsaczajaca nie mam szans,cczy ktos moze doradzic co w takiej sytuacji zrobic? Pozdrawiam. icon_neutral.gif
Link do komentarza
Cytat

Dzieki za podpowiedz wlasnie zrobilismy badania gruntu i okazało sie ze mamy wysoki poziom wod grunyowych1.20cm.Ponadto teren gliniasty na glebokosci 3m.Pomocy bo nadal chce przydomowa oczyszczalnie sciekow,wiem ze na rozsaczajaca nie mam szans,cczy ktos moze doradzic co w takiej sytuacji zrobic? Pozdrawiam. icon_neutral.gif



W opisanej sytuacji problemem jest sposób odprowadzenia wody powstającej po oczyszczeniu ścieków. Praktycznie jedyna możliwość jej usunięcia to budowa studni chłonnej sięgającej do warstwy przepuszczalnej gruntu. Samą oczyszczalnie można zbudować jako złoże filtracyjne zagłębione w gruncie lub na powierzchni albo jako tzw. oczyszczalnię korzeniową bądź mechaniczną.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...