Skocz do zawartości

Historia edycji

Johnny Cloud

Johnny Cloud

Chciałbym postawić ładny całoroczny dom z bali pod Warszawą , ale niestety mój budżet jest ograniczony, dlatego szukam czegoś z rynku wtórnego. Interesuje mnie każdy stan byle dom był opłacalny do ewentualnej renowacji. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc do realizacji marzeń.

Johnny Cloud

Johnny Cloud

Chciałbym postawić ładny całoroczny dom z bali pod Warszawą , ale niestety mój budżet jest ograniczony, dlatego szukam czegoś z rynku wtórnego. Interesuje mnie każdy stan byle dom był opłacalny do ewentualnej renowacji. Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc w realizacji marzeń.

Johnny Cloud

Johnny Cloud

Chciałbym postawić ładny całoroczny dom z bali pod Warszawą , ale niestety mój budżet jest ograniczony, dlatego szukam czegoś z rynku wtórnego. Interesuje mnie każdy stan byle dom był opłacalny do ewentualnej renowacji.

Johnny Cloud

Johnny Cloud

Chciałbym postawić ładny całoroczny dom zWstaw inne multimedia bali pod Warszawą , ale niestety mój budżet jest ograniczony, dlatego szukam czegoś z rynku wtórnego. Interesuje mnie każdy stan byle dom był opłacalny do ewentualnej renowacji.

×
×
  • Utwórz nowe...