Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie,nie przegapiłem tego ale o tych sługusach to już był komentarz retra Natomiast ta 4.30 to chyba jednak o głosowaniu.. Natomiast jeśli chodzi o "sługusów prezesa" to.....no może powstrzymam się. PAX   też mam wrażenie że odroczenie,chyba że się mylę   https://www.zus.pl/firmy/ulgi/umorzenia/odroczenie-terminu-platnosci-skladki   ale opłata prolongacyjna    Nie będziesz płacił odsetek za zwłokę, a jedynie opłatę prolongacyjną. Wysokość tej opłaty to 50% stawki odsetek za zwłokę obowiązującej w dniu podpisania umowy.  Opłata jest naliczana od następnego dnia po terminie płatności składki do dnia odroczenia włącznie. czyli to jest pewnego rodzaju kredyt
    • Prawda - gdzieś dałem ciała  A tego nie wiem - bazowałem na danych z projektu a tam było tylko odroczenie płatności. Być może była zmiana (w poprawkach jej nie widziałem). Może dałem ciała, a może nie. Może być i tak, że takie rozwiązanie (umorzenie) dotyczy firmy która ma nie mniej niż 10 pracowników - tam jest kilka uwarunkowań.   Ale czy dałem doopy, czy nie - nijak z tego 80% dopłaty od państwa nie ukręcisz. 
    • To jedynie Ty, katoliku, obrażasz swoją (podobno) religię. Nikt tu o religii nie pisał, dopóki nie zacząłeś wylewać swoich (widocznie katolickich) pomyj na mnie, chociaż od dawna Ci nie odpowiadam i do Ciebie nie piszę. Czniam na Twoje teksty, ale Ty byś nie żył, gdybyś nie srał dookoła. Tak widocznie Cię wyszkolono, katoliku.  
    • Z dumą informujemy, że firma Viessmann została wyróżniona tytułem Złoty Laur Klienta w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej oraz Laur Klienta Grand Prix 2020. Jest to kolejne z rzędu zwycięstwo marki w tym prestiżowym ogólnopolskim konkursie. Laur Klienta to ogólnopolski projekt konsumencki, z ponad 16-letnią tradycją, którego celem jest wyłanianie i nagradzanie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Niezależny plebiscyt przynosi producentom i dystrybutorom towarów oraz usługodawcom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze w swojej grupie. Niezależne jury złożone z konsumentów oddaje głos w wielu kategoriach na ulubiony produkt, markę lub usługę. W każdej kategorii grupa respondentów liczy co najmniej 1000 osób. W tym roku firma Viessmann została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta, a tym samym zdobyła najbardziej elitarny tytuł złoty Laur Klienta 2020 w kategorii Jakość i innowacyjność branży budowlanej. Dodatkowo za trzykrotne zajęcie miejsca na podium marka została również wyróżniona tytułem Laur Klienta - Grand Prix 2020. Jest to potwierdzenie czołowej pozycji na rynku oraz w oczach konsumentów. Firma Viessmann została doceniona za innowacyjny charakter produktów i podejście pro-ekologiczne. Przeczytaj więcej na naszym blogu firmowym: https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/Zloty-Laur-Klienta-oraz-Laur-Klienta-Grand-Prix-2020.html
    • Rysiu to jak to jest?  Jako bezstronny, bo za takiego Cie uważam obserwatora to z laski swojej sprawdź kto tu zaczyna pierwszy pisać nawiedzone teksty a to że ja mu tylko ripostuję bo an takich bredni nie sposób czytać bez poruszenia to uważasz że co? ja jestem nawiedzony i to  moja wina, tak? Widzę że lubisz jak to forum jest osrywane kłamliwymi i ośmieszającymi tekstami na temat katolików.   Chyba przegapiłeś faktycznie komentarz    Czy NKWDowcy głosowali o gdz 4.30  ? czy robili co innego.  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...